şükela:  tümü | bugün
  • paralı aktrollere dert olmuş yazar kişisi. demek ki can acıtıyordur, doğru yoldadır ve öyle devam edecektir.

not: kendi başlığımı kendim açmadım, benim adıma iftiralarla dolu bir entry ile başlık açan aktroll'ün entry'sine cevap vermiştim, o trollün entry'si silinince başlığım başıma kalmış oldu. fena da olmadı hani. manipülasyonlara mahal vermemiş oldum.
  • paralı aktrollerin hakkında iyice kudurduğu yazar. troller kudurdukça kendiyle gurur duyduğu rivayet ediliyor. :)
  • evrimcilere kufreden cahil bir maklubeci troll. #87319802

ayrica, nickaltima gelip, suc orgutu kurmaktan hapiste yatan adnan oktar'in palavralari kusarak evrimi cokertmistir. #87327549

(bkz: ayetler var ayetler) :))
  • evrimi reddeden bir yobaz. sanırım bu kadar açıklama yeterli. yobazsız hava sahası için;

(bkz: engelle)
  • evrimi reddettiğim için engelleyecekseniz lütfen engellemeden önce bana da haber verin karşılıklı engelleyeyim, o zeka kırıntısı olmayan entry ve başlıklarınızı görmeyeyim.
  • üstteki ray donovann adlı şahıs, özelden yazıp "sana yazdıklarım için özür diliyorum" mesaj attı. ben özrünü kabul etmedim, önce gerekleri kabul et ve savunduğun görüşleri değiştir dedim. önüne gelene fethullahçı iftirası atan, hollanda'da yaşayıp türkiye'deki hukuksuzlukları savunan bir akp'li kendisi.
  • kuyruk acısı nedeniyle sürekli bana cevap verme gereği duyan ve hollanda'ya çeşitli tercihlerinin hukuki altyapısı o ülkede olduğu için göç eden ray donovannadlı aktrollün nick altına girerseniz; sadece ben değil sayısız kişinin onun aktroll olduğunu anladığını ve yazdığını göreceksiniz. nasıl bugün fetö'cüler akp'li gibi görünüyorsa, bu da atatürkçü, ateist gibi görünen halis muhlis bir aktrolldür.

bana el pençe divan attığı "özür dilerim" mesajı mesaj kutumda duruyor. kabul etmedim, ağlayıp sızladı ve bu yüzden kuyruk acısı artarak devam ediyor.

güneş balçıkla sıvanmaz, gerçekleri konuşan herkese iftira atan bu troll, sözlükte nefret edilen biraz şey gibi bir şey.. neyse yine de tercihlerine saygı duyuyorum.*
  • "her gün düzenli olarak nickson başlığına yazmasa ölür hastalığı"na yakalanan aktrollere çok gülen bir yazar olduğu iddia ediliyor.*

(bkz: ray donovann)
  • ana babasi katalog vasitasiyla uremis bir maklubeci. evlerden irak. erkeksizlik basina vurdugu icin ya ozelden gelip kafa sisiriyor ya da pkk sempatizanlariyla bir olup nick altimda selo'yu savunuyor. herifte her yol var. harbi yettin artik.