• futbolcu olsa sezonu 15 gol 20 asistle tamamlardi. oyle bir ismi var bu adami. isim oyle bir isim ki basarili olmaya mahkum amina koyim.

-ilk bes nicolas batum
    *(hakem) yaz amina koyim 20 sayi 8 asist yaz simdiden
  • navarro'nun kasıklarına geçiren basketbolcu. sebebini şöyle açıklamış: "ona kendini yere atması için iyi bir sebep vermek istedim."

http://twitpic.com/ah00y2/full

https://twitter.com/…enol/status/233256499286269953
  • kendisi etrafa artist artist bakmadığı için yeteri kadar övülmemektedir.

ben bayılıyorum böyle sessiz sedasız işini yapanlara.
  • bügünkü hayvani oyunu, milos teodosic hıyarı tarafından gölgelenmektedir.tarihe geçsin.
  • iyi yapmistir. birakin lan siddete karsiyiz cart curt ayaklarini. bu ispanyol sporcularin kaninda var tiyatro. o kadar futbol maci izliyoruz basket maci izliyoruz hep bi bize vuruyorlar aah bak hoca yere dusuyorum senaryosunu oynuyolar. ben lakers taraftariyim gasol'dan biliyorum kulagina fiske vursan balyoz yemis gibi hareketler yapar. busquets ve pedro gercekleri var ispanyol futbolunda. rudy fernandez olsun ne bileyim pis adamlar bunlar. batum da bakti kaybediyoruz bu ibneler belesten faul alip duruyorlar, sikerler boyle maci deyi dassagina vurmustur yumrugu. profesyonel sporcuymus bilmemneymis sahtekar ibnelere baska sekilde davranilmamali.
  • birileri kontrol etsin hala üçlük atıyor olabilir. durmadı adam.
  • dün gece noh'a karşı 5x5 yapmış oyuncudur. bunu en son 2006'da andrei kirilenko yapmıştı lakers'a karşı. çok yönlü oyunuyla nba'de en sevdiğim adamlardan biri kendisi. gelişimi gerçekten inanılmaz bu sene. umarım bu sene ve ilerleyen senelerde portland laneti kendisini vurmazda bu şekilde devam eder. eminim şu anda bir çok şampiyonluk adayı takımın ağzını sulandırıyodur ama portland'ın aldridge, lillard ve batum 3'lüsü üzerine kuracağı bir takım çok iş yapma potansiyeline sahip.

dün geceki istatistikleri: 11 pts, 5 rebo, 10 a (kariyer rekoru), 5 stl, 5 blk

kendisinin vesilesiyle kirilenko adlı hayvanatında utah zamanında 3 kez 5x5 yaptığını hatırlatmak isterim. kirilenko'nun 5x5 istatistikleri daha iyi bu arada.

85-86 sezonundan itibaren 5x5 yapmış oyuncular ve istatistikleri için: http://tinyurl.com/c76g5ot
  • ağlak ispanyol sporcu ekolünün önde gelen temsilcilerinden juan carlos navarro'ya hayatının dersini vermiş, eli öpülesi adam.
    "tamam iyi guardsın, üçlüklerin can yakıyor, sikip atıyor, el'nin en skorer oyuncususun, ne başarıların var ama geriye düştüğün an ağlamaca, hakemlere oynamaca yakışıyor mu lan sana " dedirtiyordu yıllarca ve nihayet adam gibi bir adam çıktı da i wanted to give him a good reason to flop dedi ve hareketini çekti. o kadar çok sevindim ki en son teodosic dünya kupasında sinan erdem'de opu havaya diktiğinde bu kadar sevinmiştim. göt.
  • yari final macinda 82 sayinin neredeyse yarisini atan (35) basketbol oyuncusu.

buyuksun kardes.
  • 12 eylül 2014 fransa sırbistan basketbol maçının adamı, fransa'nın bombası. adam 35 sayı attı lan o olmasa ilk yarıdaki 15 20 fark yiyen fransa görmeye devam edecektik sahada, böyle keyifli bir maç izlemekten mahrum kalacaktık. resmen takımı ateşledi, sonuçta kazanan sırplar olsa da bu geri dönüşü ve performansı unutulmayacak. büyüksün batum!
hesabın var mı? giriş yap