• arcantin premier liginin gülü river plate'de forma giyen 1997 (20) uruguay doğumlu genç ofansif ortasaha.

doğrusu bu sezonun (2017/18) başında river plate bu pezevengi 2.6m € karşılığında uruguay liginden transfer edene kadar varlığından haberim yoktu. benim gözümde bir hiçti, anlıyor musun, bir hiç. gözümde pul kadar bile değeri yoktu. ama şunu iyi bilsin ki, ne oğluma ne de gelinime hiç birşey yapamayacak. yıkamayacak, dağıtamayacak, mağlup edemeyecek bizi. hele bir denesin. eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, ceyar usta, hiç düşünmeden çeker vururum onu...
  • river plate'in 23 yaşında, 10 numara 5 yıldız oyuncusu..

buralar değerlenecek hem de çok değerlenecek.
    keşke fenerbahçeme gelse de 2. bir alex aşkını doyasıya yaşayabilsek..
    şiir gibi kendisi.
  • kimse ayağını eline veremez zira rakibin ayaklarını birbirine dolar bu adam, öyle teknik bir oyuncu. keşke gelse ama bu durumda bizim böyle kumarlara girecek gücümüz yok. tutmazsa, kompeksli olursa, psikolojik olarak yıpranırsa biz de batarız herhalde artık.
  • birkaç maçını izledim aşırı kıskandım bu adamı. uruguay milli takımının oyuncusuymuş, muslera vasıtasıyla falan 1 yıl kiralasak ya şu çocuğu?
  • fm21'de keşfettiğim mükemmel futbolcu (fm21)

not: buralar değerlenir
  • galatasaray'a cuk diye oturur 3-5 sene oynatır satarız.
  • şu an oynanmakta olan uruguay - şili maçında en dikkatimi çeken oyuncudur.

sol iç gibi oynuyor, bir kere topsuz oyunda çok çabuk pozisyon alıyor, çabuk mesafe kat ediyor, topu ayağına aldığında da aynı şekilde süratle sürebiliyor, tekniği de fena değil.

river plate'te oynuyormuş, avrupa'ya geleceği kesin gibi ama tercihi hangi lig hangi takım olur, aşırı merak ediyorum, daha duyarız adını.
  • bu çocuk gelecek sezon avrupa yapar ve avrupa'yı da öyle bir domine eder ki... hep beraber şahit olacağız.
hesabın var mı? giriş yap