*

• valenciennes takımının 15 numaralı defans oyuncusu. football manager serilerinin son üçünde mutlaka sözleşmesi biterken kontrat imzalatıp oynatmışlığım vardır. türkiye ligi için ideal defansçılardandır.
  • as monaco'nun yeni transferi.
  • fm17'de sudan ucuza ac milan'a aldığım futbolcu. haftalık 9k maaş verdim. aldığım fiyatın 8 katına premier lige sattım. bizim takımlar bu adamı kaçırmasın iyi topçu.
  • yaptığı açıklamaya bakılırsa beşiktaş ile anlaşmaya yakın top tepici.

ahanda size link
  • beşiktaşımıza transfer olmak üzere olan 26 yaşındaki fransız defans oyuncusu. kendisi hem stoper hem de sağ bek oynayabiliyor.
  • içerden bildiriyorum beşiktaş'ın yeni defans oyuncusu. sağ bek de oynuyor stoper de. fil gibi de ciğeri var.
  • roco ile birlikte cok iyi bir ikili ve uyumlu bir tandem olacağını düşündüğüm futbolcudur. belki pepe ve vida ikisi birden gidicidir.
  • (bkz: istinat duvarı)

biri yapacaktı.
  • marcelo, oğuzhan ve lens gibi oyuncuların menajerlik şirketine bağlı bir oyuncu. transferin olma ihtimali var ancak 2020'de bitecek sözleşmesi olduğunu düşünürsek bonservissiz zor görünüyor. pepe ve vida giderse eğer o zaman para verir beşiktaş yoksa fikret orman su bile vermez almak içi bu oyuncuyu. ayrıca bana bizi lig için fazla çelimsiz geldi. sanki diego reyes ligimiz için daha uygun stoper. henüz o da kimseyle anlaşmış değil.
  • beşiktaşımızın yeni stoperi. pepe-mirin-roco eğer pepe gitmezse güzel bir stoper hattımız oldu.vida'nın gideceğini varsayıyorum tabi ki. kendisi türkiye ligine çabuk uyum sağlayacaktır. pepe-mirin hattı taş gibi olur.
hesabın var mı? giriş yap