şükela:  tümü | bugün
 • 1988 doğumlu arjantin asıllı velez sarsfield oyuncusu. defansın sağında ya da defans orta bloğunda oynayabiliyor. bir walter samuel olur mu bilinmez ama yakın zamanda avrupa futboluna katılacağı kesin.
 • maradona'nın arjantin futboluna armağanıdır, tecrübesizken milli takımda şans vermiştir. almanya karşısında oynatarak dünya kupası ilk on birinde yer alacağı tahminlerini kuvvetlendirmiştir . 3-4 seneye kalmadan ispanya veya italya'ya transferini bekliyorum kendisinin.
 • fm 2010 da ortalığı resmen dağıtan oyuncu. ilk sezonunda 7.12 ortalamanın altına inmedi adam. paso mental özelliklerle götürüyor oyunu. ayrıca gerçek hayatta malesef seyretmediğim.
 • hayvani şekilde kendini toplara kesen, yüksek oranda da başarılı olan arjantinli stoper. yakın zaman içinde transfer olur mu bilmiyorum ama yakın bir zaman içinde birinin ayağını eline vereceği kesin.
  http://www.youtube.com/watch?v=xeux0tc9srw
 • bir kaç saat sonra oynanacak 12 haziran 2010 arjantin nijerya maçı'ndan önce yazmak istedim bu çocuk hakkında bir iki cümle. harıl harıl fabio bilica'nın yerine oyuncu arayan fenerbahçe şu vakte kadar niye otamendi gibi genç bir futbolcu için temasa geçmedi anlamak cidden zor.

  transfermarkt.de bonservisini 5 milyon euro olarak gösteriyor, hadi taş çatlasın 7 milyon euro olsun, e be kardeşim christian baroni gibi bi adama bile verildi o paralar, ver getir şöyle geleceği olan bi topçuyu. bu adam dünya kupasında oynama şansı bulursa eğer değerini zaten katlayacak o zaman alma şansın imkansıza yaklaşacak çünkü kendisi de oynamak isteyeceği takımlar hususunda çıtayı yükseltecek.

  umalım ki artık takımlarımız biraz gözlerini açmaya başlasınlar.
 • fm 2010'da çok harika bir defans. boyu kısa olmasına rağmen ortalaması 7.50 nin altına düşmedi hiç 8,5 milyon ytl ye alınıyor bu cengaver.

  ama şuan itibariyle oynanan almanya maçında ise sanırım gününde değil. veya maradona bu adamı benim gibi stoper oynatsın sağ bek değil. belki o zaman daha verim alabilir.
 • porto şimdilik bonservisinin "yarısı" olan €4 milyonu ödemiştir. diğer yarısını da önümüzdeki bir sene içinde ödeme opsiyonu var. bruno alves'i €22 milyona ruslara okuttuklarını düşününce porto'nun sayfasına bir tane gülen yüz yapıştırıyoruz, aferin...
 • fm 10'da fm genie scout programına göre oyundaki en fazla potansiyel göstermesi beklenen oyuncu.messi ve cristiano ronaldo'yu geride bıraktığını düşünürsek oyunu oynayanların ilk olarak bu oyuncuyu transfer etmesi savunmayı sigortalamak anlamına geliyor.
 • rahmetli vedat abi'nin deyimiyle kumaşı iyi. dünya kupasında maradona sağ bek oynattı fakat gerçek yeri stoperdir. porto, beşiktaş maçlarında yine izleyeceğiz. gönlümüz hata yapıp bobo'nun golleri sıralamasından yana tabi.
 • bu hayvan evladı adamı sezon başı porto 4 milyon euro'ya almış. 2 sene içinde 30 milyon'a satamazlarsa hayvan lafını üzerime alır, susarım.