şükela:  tümü | bugün
 • lionel richienin evlatlik kizi. lionel o sehir seni bu sehir senin gezdigi 80li yillarda genc asiklarin elele kolkola cakmak cakarak gittikleri konserler sirasinda grup elemanlarindan birinin kizi olur. bu evlat nicole richiedir. aile bakamayacak midir yoksa boyle bi hatun olcagini bilceklerinden midir lionel bu kizimizi evlat edinir*
 • maxim dergisi'nin 2004'ün en çekici kadınları listesinde. en güzel ya da en seksi değil, en çekici.
 • paris hilton'un telefon defteri calindigi zaman ortaya çikan resimlerde hanfendinin kendisiyle öpüsen hatun kisidir.
 • kendisi görkemli, şatafatlı bir düğünü olsun, düğünde filler olsun istiyormuş..
  "neden fil?" sorusuna , "gerçekten çok güzel hayvanlar.." şeklinde bir cevabı olmuştur..
 • lionel richie'nin grubundaki perküsyonculardan birinin groupielerden birinden olan çocugudur. annesi bakamayıcağı için kendisini bırakır, bir süre küçücük kız babasıyla birlikte grupla birlikte dolaşır. sonra 3 yaşındayken çocugu olmayan lionel richie ve eşi brenda bunu evlat edinirler. zenci bir çiftin beyaz bir çocuk evlat edinmesinin sebebi bence nicole'ün 3 yaşında bile çokk şirin olması ve kıvırcık saçları ve hafif koyu tenidir (zaten nicole, lionel richie'nin latin 2. eşinden olan kızından daha zenci görünümlü bence). gel zaman git zaman nicole o kadar ünlü olur ki lionel richie, dünya tersine dönmüş, beni programlarda sunarken nicole richie'nin babası diye sunuyorlar der.
 • lfo'nun dandelion sarkisini seslendirmis.
 • haftalardir bilincaltimda yatan "kim lan bu be?" sorusuna cevap oldugu icin oncelikle eksi sozluk'e tesekkuru borc bilirim.

  ben her markete gidisimde, kasada sira beklerken bu insanin resmini gormekten, her "sadecekasaonundebeklerkenzamangecsindiyeokunabilecekbibokayaramayanmagazindergisi"'nde "help her!" [nasi edeceksek], "losing weigth to death", "dangerously thin" mansetlerini gormekten biktim, kendisi her hafta ayni kiloda ve ayni salak siritma ile bu dergilere poz vermekten bikmadi..

  obezi ile unlu bir memlekette yasiyorsun, paran da var belli ki.. git burger mi yersin, kafani mayoneze mi sokarsin, tacolari sarip sarip mi yutarsin bilmiyorum ama git bi yemek ye be abicim... yeter yahu