• lionel richie'nin grubundaki perküsyonculardan birinin groupielerden birinden olan çocugudur. annesi bakamayıcağı için kendisini bırakır, bir süre küçücük kız babasıyla birlikte grupla birlikte dolaşır. sonra 3 yaşındayken çocugu olmayan lionel richie ve eşi brenda bunu evlat edinirler. zenci bir çiftin beyaz bir çocuk evlat edinmesinin sebebi bence nicole'ün 3 yaşında bile çokk şirin olması ve kıvırcık saçları ve hafif koyu tenidir (zaten nicole, lionel richie'nin latin 2. eşinden olan kızından daha zenci görünümlü bence). gel zaman git zaman nicole o kadar ünlü olur ki lionel richie, dünya tersine dönmüş, beni programlarda sunarken nicole richie'nin babası diye sunuyorlar der.
  • bazı kaynaklara göre 3 aylık hamileymiş kendisi. gerçi daha kendine bakamıyo, çocuğa nası bakıcak bilemedim doğrusu.

yıllar sonra gelen edit: kızın günahını almışım gayet de iyi bir anne oldu.
  • lionel richienin evlatlik kizi. lionel o sehir seni bu sehir senin gezdigi 80li yillarda genc asiklarin elele kolkola cakmak cakarak gittikleri konserler sirasinda grup elemanlarindan birinin kizi olur. bu evlat nicole richiedir. aile bakamayacak midir yoksa boyle bi hatun olcagini bilceklerinden midir lionel bu kizimizi evlat edinir*
  • haftalardir bilincaltimda yatan "kim lan bu be?" sorusuna cevap oldugu icin oncelikle eksi sozluk'e tesekkuru borc bilirim.

ben her markete gidisimde, kasada sira beklerken bu insanin resmini gormekten, her "sadecekasaonundebeklerkenzamangecsindiyeokunabilecekbibokayaramayanmagazindergisi"'nde "help her!" [nasi edeceksek], "losing weigth to death", "dangerously thin" mansetlerini gormekten biktim, kendisi her hafta ayni kiloda ve ayni salak siritma ile bu dergilere poz vermekten bikmadi..

obezi ile unlu bir memlekette yasiyorsun, paran da var belli ki.. git burger mi yersin, kafani mayoneze mi sokarsin, tacolari sarip sarip mi yutarsin bilmiyorum ama git bi yemek ye be abicim... yeter yahu
  • kendisi görkemli, şatafatlı bir düğünü olsun, düğünde filler olsun istiyormuş..
    "neden fil?" sorusuna , "gerçekten çok güzel hayvanlar.." şeklinde bir cevabı olmuştur..
  • lfo'nun dandelion sarkisini seslendirmis.
  • evet kizimiz amerikadaki her magazin dergisinin kapagindadir, her hafta.. herkes bu kiz ne giyiyor, ne yiyor, kimle takiliyor, nerelere gidiyor onu merak eder nedense. amerikanin su andaki "it girl"'u kendisi. onceleri sismandida, haplarla maplarla zayifladi diyorlar, simdilerde de hic yemiyormus. album de cikariyormus paris hiltona nispet.
hesabın var mı? giriş yap