şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 18 kasım 1986 doğumlu, las vegas/nevada yöresinden bir adult film aktristi.
  film dünyasına bu sene giren shea, bir çok örneklerinin aksine debut scene i ile çok büyük bir çıkışa imza attı. hem de şu an brazzers ile çalışmasına rağmen. 180 cm boyunda ve 59 kg kütlesinde olan shea, 36d-22-36 ölçülerine sahip -inç cinsinden- 80d lik göğüsleri sahte. büyük ihtimalle poposu da sahte. suratında ise sahte bir barbie havası var. ama başarısız olduğunu söylemek zor. yani evet neşterli bir fuck machine ama bu tip şeyleri çok çekici bulan bir kitle var bu pazarda ve kendisi gayet iyi hitap ediyor o kitleye. benim tercih etmeyeceğim bir vücut ve güzellik anlayışını temsil ediyor ama performansı ve acting i başarılı.

  30 yaşında bu sektöre neden girdi? bu sorunun cevabı ise kendisinin halihazırda uzun yıllardır playboy kızı ve adult model olmasında yatıyor. yani zaten sektöre yabancı bir isim değil shea. ekim 2011 de playboy da ayın kızı seçilmişliği dahi var.

  yıldızının parlamasını diliyorum.
  instagram adresi
 • yüz üstü düşse yerde iki adet delik açar cinsten memelere sahip, zenci götlü beyaz hatun. oh yes
 • aynı yatakta bir hafta aralıksız çıkmayacağım über hatun
 • yemin ediyorum at gibi kadın dedikleri tabir bu pornocudan çıkmış olabilir. kadının boyu 1.75 miydi 1.80 miydi neydi. sarışın 1.80 boy, füze gibi memeler...