şükela:  tümü | bugün soru sor
  • küçükyalı'da sürekli minik depremler yaratan inşaat çalışmasıyla, çevre halkın hepten nefretini kazanmış sinir bozucu proje. çevrede pek çok bina dinamit patlamaları sebebiyle zangır zangır titremekte, projeyi zamanında yetiştirmek için inşaat firması gece gündüz demeden insanları rahatsız etmektedir. hemen yanı başındaki metroya giden yolda pek çok göçük oluşmuş, yürünmez hale gelen yol gelişigüzel doldurulmuştur.

    bu projenin hemen yanında küçükyalı çınar mahallesinde 400.000 tl civarında ferah 3+1 sıfır daireler alınabiliyorken, bu projeden balkonsuz, 80 metrekare daireye 850.000 tl veren insanlar var. (ara: akıl fikir)

    işbu entry yazılana kadar beş dakika içinde tam 3 kez dinamit patlatıldı, birinde sarsıntı yaklaşık 3 saniye kadar sürdü ve 5 şiddetinde bir depremden farksızdı. abartmıyorum, yakın çevrede yaşayan herkes evinin penceresinden çıkıp küfrediyor.
  • tahincioğlu gayrimenkul tüm projelerini 1 ay süre ile durdurdu. bu konuda henüz resmi açıklama yapılmadı.
  • 2-3 aydır bir tane bile civi cakılmayan insaat. sanırım battılar.
  • devasa bir şehir parkı olabilecek alana saplanan hançer.
  • - malum partinin sempatizanlarının çocuklarına verdikleri bir isim sandım..
  • süper mekan. bikaç sene öncesine kadar karayolları lojmanlarıydı orası, çocukluğumdan beri oralarda takılırım, okuduğum lise de oraya beş dakika mesafede olunca çok alışmıştım oraya. sonrasında tabii sıçtılar bıraktılar içine. eylem falan yapıldı zamanında orası park olsun, küçük yeşillik alan olsun diye ama bırakmadılar. küçükyalı sahilden bi bakın ur gibi lan. o başıbüyük falan, daha da arkalardaki büyük büyük binalar tam kanser hücresi. siktiniz güzelim tepeleri yeşillikleri. allah belanızı versin.