• azerbaycanlı başaralı şarkıcı şu şarkısı güzel olmuş gerçekten.
    https://www.youtube.com/watch?v=xiq19tzca7s
  • azeri popunun zinhar karşı noktasındayım. canım muğamlar varken bu dili pop şarkılarında duymak istemiyorum. lakin spotifyın yeni müzik radarında çıktı karşıma. türkiyede sanırım azerbaycan daha çok tutuldu galiba. sesi çok tatlı. olmayan aşkımın acısını çekiyorum iki gündür.

hesret negmesi
  • orhan ölmez in dişi versiyonu..
  • o ne duru ses oyle yahu. dinledikce dinleyesi geliyor insanin.
    yolu bahti acik olsun.
  • youtube trendler'deki müzik listesinde bir numaraya oturması hasebiyle önerilen, mustafa cüceli düetini dinlemiş olduğum azeri şarkıcı.

dile dolanan güzel bir şarkı yapmışlar. şarkının en akılda kalan kısmı ise iki kekonun “hayallerim uçurumun eşiğinde bir salıncak” sözlerini ritmik heceleyerek söylediği yerdi.

aslında hep klasik müzik ve caz dinliyorum. ancak öneri gelince dayanamadım ve dinlemiş bulundum.
  • youtube'de döngü özelliğini bana ilk defa kullandırmış; duru, berrak sesli şarkıcı.

azerbaycan türk'ü olması da ayrı sevindiricidir.

giden gitsin sen kal ölene kadar - nigar muharrem
  • mustafa ceceli ile birlikte çektiği klip tv de oynarken ailecek nur yerlitaşa benzettiğimiz şarkıcı.hatta kızı olabilir mi diye gugılladım, değilmiş.zaten nur yerlitaşın kızı da yokmuş.d
  • hayatımda gördüğüm en başarısız, saygısız sanatçımsı. asla ama asla bir daha arabada bile müziğini açtırtmam.
    tanımadığım için nötr olduğum bir kadındı bugün nefretimi kazanmayı başardı.
    8 mart’a özel sevgilimle yemeğe çıkmıştık, çıktığımız yerde bu kadının konseri varmış. 20.30’da gelmesi gerekirken 22.00’a yakın sahneye çıktı. 1.5 saat boyunca tüm lokantayı bekletti, özür dahi dilemeden şarkı söylemeye başladı. playback yaptı, 3-4 şarkı söyleyip fotoğraf dahi çektirmeden kaçtı.

lokantanın profesyonelliği sayesinde hizmetten memnun kaldık ama sanatçıdan asla memnun kalmadık. lokantanın sahipleri de kadının açığını, terbiyesizliğini örtmek için o kadar çaba gösterdiler ki perişan oldular. buradan da onlara tekrar teşekkür etmek istiyorum. “ısparta antre gurme” kesinlikle saygıyı ve sevgiyi hakeden bir işletme.
  • yalnızlar şehri şarkısı beni benden aldı.
  • sesi iyi fena değil de keşke tribün tezahüratlarindan bozma keko şarkılar yerine sesini daha güzel müziklerde değerlendirseydi.
    söyle şöyle şahane azeri türküleri, ne işin var senin böyle şeylerle?
hesabın var mı? giriş yap