şükela:  tümü | bugün
  • degisik karizmatik bir hatun
    azeri felandi galba
  • simdiye kadar ismini cok duymustum ama bir kere bile olsun, gazetede bile resmine rastlamamistim. 2002 yilinin en son gunlerinde yayinlanan carkifelek programina sutyensiz bir sekilde katilan, mavi gomleginin uzerinden gogus uclarinin bariz bir sekilde belirmesiyle bendenizin kalp atislarinin sayisini iki katin cikaran, programi daha bir dikkatli seyretmeme sebep olan hatun. uzun boylu, yuzu cok masum bakisli, gozlerine ve dudaklarina hayran olunasi, "yeme de yaninda yat" cinsinden acayip guzel kadin. aslinda rusya'da, ozbekistan'da ve bilimum slavik ulkelerde bu tip guzel kadinlar coktur. nigar talibova onlardan sadece birirdir. allah sahibine bagislasin!
  • her mankenin oldugu gibi, o da sponsor pe$inde.
  • bu gece zagaya katılması sonucu ilk defa izleme fırsatı bulduğum ve kesinlikle herşeyine hayran kaldığım diğerlerinden farklı buluduğum azeri manken
  • ne sebeptendir bilinmez ama guzelligini cok gec farkettigim hatun. baslarda normal siradan bi manken gibi gelmekteydi bana ama son zamanlarda cidden etklieyici olmaya basladi. heralde git gide guzellesiyo biz farkina gec variyoruz
  • "kendimi ekranda gormeyince deliye donuyorum. ne yapsam da televizyona ciksam diyor, bunalima giriyorum." sozunun sahibi, bağyan manken.
  • evinden mücevher çalınması ile ilgili katıldığı duruşmada hâkimin “bu kadar parayı, mücevheri nereden aldın? ben 25 yıllık hâkimin hayatımda görmedim '' dediği manken. soruyu talibova, “biriktirdiğim paraydı. kimisi de hediye gelmişti '' diye yanıtlamış.

http://www.milliyet.com.tr/…ur03.asp?prm=0,40707896
  • önce linki vereyim
    http://ekonomiturk.blogspot.com/…kim-ve-manken.html

hakimle yaşadığı diyalog pek bi garip. hep mankenler haksız olacak değil ya.* kızcaz çalışmış kazanmış. ama hakim zihniyet burda cübbeli çıkıyor. ayrıcalıklar istiyor. garip bir dünya bir üstün görmeler bir kücümsemeler. biri çobanlara takmış biri mankenlere. değişen ne.
  • her şeyden evvel alihan'a olan vefa borcunu ödemeli. adam köprüde kendisini yakarken nerelerdeydin diye sorarlar insana!
  • insan değildir. hayvanlar gibi güzeldir. bi kaç yıldır ortalıkta olmayandır.