• yeni expansionla (bkz: world of warcraft cataclysm) mage olabilecek olan ırk. lore olarak mümkün müdür? mümkündür, arcane olayının biraz içsel, büyük çoğunluklada öğrenilen bir şey olduğu düşünülecek olunursa ve blood elflerinde aslında yandan yemiş night elf olduklarını da hesaba katarsak olur. ama highborne denilen night elfleri - ki kendileri high elflerin ve dolayısı ile blood elflerin ataları olurlar- büyük bir nefretle bir çoğunu idam ettikten, bir kısmını hapise attıktan ve büyük bir kısmınıda sürgüne yolladıktan sonra ne yüzle tekrar gelin yavrularım biz sizi sevioz aslında yok öle hapis hayatı artık denmiştir orası belli değil. oldu bir de nagalara da bariş çağrisi yapsınlar, gelin hepimiz aynı ırkız kardeşiz diyip sarılsınlar.

tabi bir de highborne olsa bile bu elfler de güçlerini well of eternityden çekmektelerdi. kovulan highborne elfler giderlerken bu kuyunun suyunun yokolmaktan kurtulan azıcık kısmınıda alip götürdüler ki, 3. oyunda yokolan, burning crusade ile tekrar canlanan - ki nasıl olduğu hala muallakta- sunwell bundan oluşmuştur.

ayrıca warcraft'ın masa üstü kural kitabına göre - bunun yazılmasında da blizzardın çok büyük etkileri vardır- night elflerden wizard olabilmekte, ama belirli bir süre sonra arcane bu elfleri corrupt etmekte ve gün geçtikçe blood elflere yakınsamaktadırlar.

wowda bunları görebilecek miyiz? tabi ki hayır. wow şu anda "ben nie nelf'imle büyü atamiom yaaa :(((" diye ağlayan veletlerle dolmakta.
  • wow'da ters salto yapabilen tek irkdir.
  • warcraft 3 icin; herolarinin disinda kalan uniteleri sadece geceleri hit point regeneration yapabilirler.
  • warcraft 1'den 10000 yıl önce bile olan bir ırktır. zamanında büyüyle çok ilgiliydiler ve çok ilerleme kaydettiler.. kadim düşmanları burning legion'ı zor da olsa bu dünyadan atmayı başardılar, bu olayı yaparken de büyüleri yüzünden kendi anayurtları sular altında kaldı ve bir daha kadim düşmanları tekrar gelene kadar büyü kullanmamaya yemin ettiler.. kendilerini dünyaya kapatarak hyjal dağlarında hayatlarını sürdürdüler.
  • şu an için* warcraft 3'ün multiplayer'de en zor yenilen ırkıdır.. ünitelerin ucuz olması ve çabuk üretilmesi zerg havası vermiş.. özellikle huntress'ın splash damage veren upgrade'ini yaptıktan sonra ve de druid'lerle destek verildikten sonra yenmesi çok çok zordur..
  • wowun en güzel soundtracklerinden birisi. link
  • kendileri azerothun ilk druidleri değildirler.ilk druidler dark trolllerdir. daha sonra evrim geçirmiş ve night elf olmuşlardır.
  • world of warcraft'ın en cool ırkı. "nerede bir night elf orada hunter" diyebilecegimiz kadar cok hunter night elf vardır.
    allience mensubudurlar.

bazı male night elflerden hoslanıyorum kendisi rogue.
  • elfleri artık nasıl olurda biraz daha basımızın ustunde tutmayı basarabiliriz diye dusunenlerin kesiflerinden birisi, yakında space elfler cıkacak, ee tabi bir de boku cıkacak, ya da cıktı zaten ...
hesabın var mı? giriş yap