• kırmızı oda dizisindeki rolüyle altın portakal kazanan oyuncu.
  • nihal yalçın'ın istanbul sözleşmesi yaşatır sözü altın portakal ödülüyle yeniden sosyal medyaya bomba gibi düştü yine, sağolsun sahip olduğu tek rolle ömür geçiren tamer karadağlı nın vasıfsızlığı ve ık mık yapmış olması ise en büyük etken.
  • çok iyi bir oyuncudur. hatta oynadığı rolün sempatikliği ile öyle yer etmiştir ki ne kadar garip şey yapsa da kızamıyorum.
  • yaa asıl tamer karadağlının saçma sapan mimiklerine bakan (bkz: hazal kaya) kaçırılmış o anlarda. nihal apla muhteşem konuşurken hazal kaya tamer karadağlının salak salak triplerini izliyor ve gülüyordu.
  • sözlükle aynı şeyi izleyip izlemediğim konusunda kuşku duyduğum bir videodaki oyuncu..

yahu tamer karadağlı al artık şu ödülü eline, gururla kaldır yukarı, başarını taçlandır, güzel bir görüntü ver diye tam zamanında ödülü teslim etmiş. nihal yalçın ödülü kaldırıp, "bu ödülü tüm sjwler için alıyorum" veya buna benzer saçma sapan bir söz söyleyip topu 90'a takıp alkışları toplayacağına profesyonel davranamayıp dönüp "kim virdi bi idili" diye tribe girmiş. daha sonra tamer karadağlı'dan ödül almak konusunda haklı bir brifing alıp sahneden ayrılmış.

yani burada sahneye geldiği gibi ödülünü alıp gururla göstere göstere konuşmasını yapmayı beceremeyen, ödül takdimcisine de en az iki defa saygısızlık yapan nihal yalçın değil de tamer karadağlı eleştiriliyor.

gerçekten sözlük bitmiş.

debe edittosu:
    anaa. debeye sokmuşsunuz bu entryi gııı. demek ki aynı şeyi izlemişiz. sözümü geri aldım. sözlük bitmemiş.
    madem debeye soktunuz bu entryi, ben de muhittin başkana ulaşmak için bir araç olarak kullanayım burasını.

muhittin başkan günaydın. umarım bu entryi bir vesileyle görürsün. ya da umarım bir tanıdığın haber verir.
    lara bölgesinde çevredeki özel plajlara haraç ödemeden girebildiğimiz küçük bir plaj bölgesi vardı. dar bir yoldan içeri giriliyordu. konum olarak trt lara kampının oradaydı: görsel
    ancak 1 hafta önceki gidişimde oraya girişin nedensiz şekilde kapatıldığını ve bir açıklama levhasının yerleştirilmediğini gördüm. ispat için: görsel
    orası hafta sonları tonlarca antalya sakininin girip, ortalığı çöplüğe çevirmeden kumlara oturup dinlendiği güzel bir bölgeydi. neden kapatıldığını bilmiyorum. ancak hiç hoş değil. umarım geri açarsın. sevgiler, başarılar.
  • eser ve oğuzhan'dan sonra itici olan ender insanlardan birisi.
  • alkolü fazla kaçırmış alıngan oyuncu.
  • mağduriyet peşinde koşan, sjw oyuncu.
  • gerçek bir metod oyuncusu. bir tekrar edelim de, yanlış olmasın iyice otursun.
  • demirörenler'in altın kelebeği'ni değil altın portakal ödülünü almış oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap