• trt türk haber spikeri.
  • odtü siyaset bilimi ve kamu yönetimi öğrencisidir.
  • trt türk'ü izlenir kılan nadir spikerlerden. bu yaştan sonra, sporu sevdirdi valla.
  • 91 dogumlu ve ted ankara koleji mezunudur diye sallayabilirim. cok pis yaniliyor da olabilirim.

tabi ki yanilmiyorum. ne sandinizdi.
  • sanirim 2011 yili ve civarinda, radyo odtu'de sehir bulteni isimli programi seslendiren kisi. sabah ve ogleden sonra beser dakika halinde yayinlanan bu bultende sehirdeki etkinliklerden haberler verilirdi. nihancigimdan sonra da birileri bu programi sunmaya devam etti, hala da suruyor. faydali bir program ama konumuz bu degil, nihancigim dememi de soyle aciklayayim: ah ben o sese hastaydim! calistigim yerde kulaklikla dinledigim radyoda bu ses cikinca uzerime bir hosluk gelir, gozlerimi kapatip kendimi o guzellige verirdim. ama ne ismini ne kendini bilirdim, kimseye de sormus degildim.

neyse zaman gecti, ben ankaradan tasindim, calistigim yer de radyo dinlemeye pek musait degildi, tabi ki unuttum. derken televizyonda bir tanidik ses! aman tanrim ben bunu hatirliyorum ama nerden? trt turk'te spor haberleri sunuluyor, ama sadece ses, haberi anlatiyor. uzun araliklarla birkac defa daha denk geldim ve sonunda hatirladim, bu radyo odtudeki sesti! tabi yine ismi ve cismi yok. ama radyodaki havasina ulasamadim. bir sure sonra televizyonda kendisini de gordum, spor programini kendisi sunuyordu. ah o an ne buyuk mutluluktu benim icin, boyle bir sesin sahibi zaten guzel olmaliydi ama hayal kirikligi yasamaktan korkuyordum, ah bosuna, cok guzelmis. o gunden beri severek izliyorum diyemeyecegim, ancak denk gelirsem goruyorum ama o tanidik sesi duydukca yine mutlu oluyorum.

not: sapik muamelesi gormeyelim ha, aman. yok oyle bisey. tamam begeniyorum kendisini de, uzaktan yani.

itiraf notu: gerci ayni zamanlarda odtude okumusuz, nasil gormemisim diye icim gitmedi degil.
  • trtspor'da futbol keyfi adlı programda görülmekte şu aralar.

çakma dede'den gelsin:

https://www.youtube.com/watch?v=mivvmiiqy1c

ayrıca nişanlı ya da sözlü sanırım zira sağ elinde yüzük var. bu işlerden çok anlamadığım için bilemiyorum. neyse, sevdiceğiyle mutlu olsun.
  • sesini rio olimpiyatları artistik jimnatik erkekler finali anlatımında duyunca çölde bir vaha gibi geldi
  • müthiş bir ses tonu ve diksiyonu var. bet sesli ve boş konuşan tiplerden sonra ilaç gibi.
  • hayatımda duyduğum en güzel konuşma sesine sahip insan.
  • ismi çok güzel.ama soyadı çok çetin bir soyad,cabbaroğlu.bastırarak söylenince sanki nihan adında birisi elinde sopayla adam kovalıyor gibi bir ifade barındırıyor adını soyadını okuyunca.kaliteli spiker bu arada.başarılarının devamını dilerim.trt spor'a en çok yakışan spor spikeridir kendisi.
hesabın var mı? giriş yap