şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: mekan oblomov’du ancak “aksi moda” olarak değişti. bilenler bilmeyenlere söylesin.

ekşi sözlük yerli edebiyat kulübü olarak 4 mart pazar günü saat 14:00'da kadıköy aksi’de nihan kaya'nın kırgınlık kitabı üzerine söyleşi gerçekleştireceğiz.

sadece kitapla ilgili değil, yazarlık, psikoloji ve dünya kadınlar günü ile ilgili de konuşuyor olacağız.

katılmak isteyen suser'ları bekleriz.
  • katılmak için elimden geleni yapacağım zirve. eminin diğerleri gibi çok verimli ve eğlenceli olacaktır.
  • pazartesi sabahından haftalık planlara, ajandalara renkli kalemlerle * not aldığım etkinlik.

öğreneceğim, anlayacağım, not alacağım, bu da benim bildiğim gibi değilmiş diyeceğim, ben de şöyle yazsam olur mu diye kendi kendime soracağım bir sürü şey olacağına şimdiden eminim.

vesile ile teşekkürler ekşi sözlük yerli edebiyat kulübü
  • gerçekleşmesini merakla beklediğim zirve.
  • nihan hanım ile hem yazar hem de insan olarak tanışmak müthişti. donanımı ile baş döndüren bir yazar. çocuk ve eğitim ile ilgili radikal fikirlerini daha uzun dinlemek isterim.
    https://www.ayrintisanatakademisi.com/…klukatolyesi de sonraki günler için takvimime aldığım ilk etkinlik olacak.
    kendisi ile tanışmamızda, buluşmamızda emeği geçen herkese teşekkürler.
    nice güzel söyleşilere.
  • çok dolu geçen söyleşilerden sadece biriydi. hem edebiyat hem psikoloji anlamında fazlasıyla doyurucuydu. pek çok konudan yaklaşık 3 saat boyunca konuşuldu ve yazarımız daha fazla yorulmasın diye kesmek zorunda kaldık. *