4801 entry daha
  • ideolojisi varmış gibi yaparak para kazanan kişidir.
    ancak kendisinin konuşmaları doğrultusunda bir ideolojisi yoktur, kendisi sadece sağlam islami bilgi birikimine sahip muhafazakâr insan modeli gibi takılmaktadır.
    bu taktikle kaybolmaya yüz tutmuşken tekrardan televizyon kanallarında kendisine yer bulmayı başarmıştır. zaten kendisinin uzmanlık alanı da bu tarz işlerdir. sanatçı deseniz o alanda tutunamamıştır. gündemde kalmak için aşk skandalları, laf dalaşları, adli skandallar, yarışma programları gibi şeylere ihtiyaç duymuştur. bu konuda eleştirmiyorum kendisi bu yöntemle gündemde kalarak para kazanmıştır. bu durum tamamen nihat doğan’ın iç dünyasındaki muhasebesini ilgilendirir.
    benim kızdığım kendisini muhafazakâr gibi pazarlamasıdır. bu halkı bu hususta aptal yerine koymasıdır.

nihat doğan muhafazakâr rolünü ilk defa survivor yarışmasında oynamaya başladı ve buradan ekmek geldiğini fark etti. tezat odur ki survivor teşbihte hata olmaz muhafazakârlara göre baldırı çıplakların yarıştığı yarışmadır ama nasıl oluyorsa bikini,mayo ve short’lu insanlar arasında muhafazakâr olmak reyting alıyor. neyse konumuza dönelim, nihat doğan halkın dik durup aynı zamanda muhafazakâr olanlara sempati duyduğunu keşfetti. hatırlarsınız kendisi saçma sapan bir yarışma programı olan survivor programında birçok islam aliminin özlü sözünü ezberleyerek prim yapmaya çalışıyordu. bu taktik tuttu o dönem için ancak biz nihat doğan'ı nereden tanırız hatırlatayım "benim olmazsan taciz ederim",
    “siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” diyerek özgecan’ın ölümü üzerinden bir kesime laf sokmaya çalışmasından kendisini hatırlarız.
    bu muhafazakâr adam taklitiyle para kazanırken bazen ciddi strateji hatalar yaparak parlayan yıldızını riske attı. mesela bunlardan biri özgecan konusuydu. herkes kan kusarken yersiz bir çıkış yaptı 6 ay 1 sene televizyon kanallarına çıkamaz oldu.2015 yılında survivor all-star'a katilacak acun akilli adam bir kalemde nihat’ı sildi. özgecan’a ilişkin sözler halktan büyük tepki aldı. olay o kadar büyüdü ki galatasaray sk eski yöneticilerinden adnan öztürk'ün nihat doğan hakkındaki ihraç talebi yönetim kurulunca oy birliğiyle olumlu bulundu. böylece 2015 yılının mart ayında yapılacak olan mali genel kurulda ihraç istemiyle oylama yapılmasının yolu açılmış oldu.
    sonra ne mi oldu yine kendisi özür diledi buyrun videosu sen kimsin ulan özür dile kapat sözüne dikkat edelim
    halk unuttu kendisi yeniden meydana çıktı. tabi unutmayan unutmadı.
    ona şunu hatırlamak gerek özgecan’ın ölümünden sonra sırf laiklere laf söyleyip iki fanatik düşünceli adamdan beğeni almak uğruna o yazıyı yazmadıysan has muhafazakârsan bikiniyi ahlaksızlık olarak görüyorsan! survivor da bikinili insanların arasında yarışmayacaktın o zaman!

nihat doğan belki kendi deyimine göre demokrat olabilir hatta halkçı bile olabilir ama muhafazakâr değildir. delilleri yaşadığı hayattır;
    nihat doğan seda sayan aşkı
    nihat doğan ve izzet isimli şarkıcının karıştığı iddia edilen telekız olayı buyrun haberi
    bu gibi gerçek daha doğrusu has muhafazakârların yapmayacağı birçok olayın içinde bulunmuştur kendisi reyting uğruna yaşamıştır.
    aynı zamanda bir insanın özü ile sözü çelişti mi çarkı da bol olur zaten normal olarak; nihat doğan çarklarıyla da meşhurdur en son adalet bakanı müsteşarı kenan ipek'e "sen kimsin? müsteşar da neymiş' ifadelerini kullanan nihat doğan, bu sözleri sarf ettiği yayın sonrasında özür mektubu kaleme alarak özür dilemişti.
    "sen kimsin kenan efendi"kendi ağzından özür açıklaması
    ayrıca son zamanda nihat doğan'la iş arkadaşı arasında ç "daha fazla magazin" talebi sonrası çıktığı belirtilen kavga sonrası kanaldan ayrıldığını duyuran ömür varol, "televizyonculuk ya da gazetecilikle ilgisi olmayan kişilerle aynı masada program yapmak ciddi anlamda zorladı. cehalet de cabası! profesyonellik gereği idare etmeliydim. ve lakin bir yere kadar... bizi, artık başka projeler bekler... kaliteli insanlarla kaliteli işler... ne demişler; köpeklerle yatan pirelerle uyanır. iyi hayatlar, güzel insanlar" demiş. söz konusu sözün geçtiği haberin kaynağı da burda dursun
    anlayacağınız “ gerçeklerin bir gün oraya çıkma gibi bir huyu vardır “ demişti aykut kocaman, kendisi haklıydı nihat doğan’ın da gerçekleri hayatıdır.

niye bu yazıyı yazdım derseniz youtube’da gezerken bu adamın sedat kapanoğlu hakkında fetö’cü dediğini izledim. tepem attı sırf ekşi sözlük platformunu eleştirerek şirin gözükmek için bir adama iftira atılması canımı sıktı.

meşhur sedat’a nam-ı diğer ssg’ye ateist desen anlarım, gezici desen anlarım, atatürkçü desen anlarım. fetö’cü nedir arkadaş...
    not: bizim burada göte göt denir. göte sık dediğin zaman adama gülerler. ssg’yi günahım kadar sevmem ama ekşi sözlüğü severim algı operasyonlarıyla elimden alınmasını istemiyorum.
511 entry daha
hesabın var mı? giriş yap