• "sebep olanlardan hesap sormazsam, şerefsiz olayım" demiş.

nihat sanırım farkında değilsin ama "öylesin". hatta o kadar "öylesin" ki, ilgi çekmek ve kamuoyundaki duruşunu yumuşatmak, sempati kazanmak için annesini kullanan bir malum sıfatlı kişisin.

bir de tehdit ediyor utanmadan.

edit: birçok arkadaş uyardı. kendini bilmez tarafından zarara uğrama diye. o yüzden malum kelimeyi biraz sansürlüyorum.
  • 'hacı annem' vurgusu gözden kaçmamıştır.
  • o zaman kendisine başarılı bir iç hesaplaşma diliyoruz zira biri sebep olduysa bu bizzat kendisi. insanlar durduk yere nefret etmiyor. yani bir insanın sevilmemesi değil, kitleler tarafından nefret edilmesi söz konusu olan. umarım bu iç hesaplaşmada galip gelir ve bu başta kendisi sonra hepimiz için çok harika bir gelişme olur.

ek olarak, annesine acil şifalar diliyorum.
  • nihat doğan'ın klinik bir vak'a olduğunu gösterir beyanlarda bulunduğu hadisedir. annesi en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah. ancak kendisinin de psikolojik destek alması şart. insan yanlışlarının farkına varamadığı zamanlarda psikiyatri yardımına başvurmayı reddetmemelidir.
  • hala yorumculara laf ediyor... demiyor ki bu laflari ben yedim, benim yuzumden yedi anacigim... hala suc baskasinda.
  • anasının rahatsızlığını bile kullanmaktan çekinmiyor.
    kadın kahrından hastanelik olmuştur kesin.
  • nihat doğanın türkücü olduğunu öğrenmemi sağlayan haber.

ben de diyorum bu adam nereden para kazanıyor. gül gibi mesleği varmış meğersem.
  • "hacı annem" , "yorumculardan hesabını sorarım"

bu zor gününde bile hala prim yapmayı, hala yalamayı başarıyorsun ya.

ne diyim. geçmiş olsun hacı annene.
  • başlığa konu vatandaşın hiçbir olayda kendinde sorumluluk görmediği, direkt göbeğinde olduğu her olayın, aslında üçüncü kişilerce meydana getirildiği iddialarına bir yenisini daha eklediği tehditli açıklama. annesi en kısa sürede sağlığına kavuşur umarım.
hesabın var mı? giriş yap