• asla dengeleyemediği; ve o sirk izleyicileri karşısında bir düşüp bir kalktığı silidir yapı üzerinde dans ediyor. bazen on metre ileride, bazen otuz metre geride görüyoruz. kendisini; siyasi görüşünü öngörülebilir hale getirdiği zaman ciddiye alınabilecek kişi.
  • bu adam hala bu kadar ciddiye alınabiliyorsa, benim gibi, yıllar önce leman'daki yazılarını okuyup takip eden kitlenin şu anki halini görüp hayiflamasindandir. yoksa memleket siyasi ve edebi tarihine dogu perinçek kadar kıymeti ve katkisi yok.

tanım : bi tık gerisi / ötesi fatih tezcan olan deli.
  • ulusalcilarin fatih tezcani..
    ayni kafa zerre farki yok..
    ayni iticilik de mevcut..
  • 90larda kürtçü takıldığı için patronu perinçek'in çizgisini takip etmekte sorun yaşamamıştır. 90larda yazdıklarını bulup paylaşsalar da şimdinin höyhöylü milliyetçisi nasıymış insanlar görse ya.
  • şu haliyle akp en çok istediği muhalefet tipi dediğim yazar.
  • sağlam bilgilidir. hiç bir partiye eyvallahı yoktur. ne düşünüyor, içinden ne geçiyor, neye inanıyor ise doğrudan söyler. türkiye'nin böyle insanlara çok daha fazla ihtiyacı vardır.
  • ali babacan ve olası yeni parti hakkında açıklamaları, yandaş takvim gazetesi tarafından beğenilmiş ve haberleştirilmiş olan kişi.

demiş ki: "bunlar palazlanıp iktidara gelirlerse, fetö'nün devamı olurlar, ve ilk iş olarak bizi içeri tıkarlar"
  • seçimlerde erdogan a oy verdiğini düşünüyorum.

erdogan'ın arası kimle bozuksa ona muhalif. erdogan in gücünü zayıflatan imamoglu ve kuracağı parti ile akp'yi zayıflatacak babacan'ı eleştiriyor.

cok üzülmüş sanırım akp'nin büyükşehirleri kaybetmesine.

hilal kaplan kendisini rt ediyor twitter'da.
  • bu adamı okuyan dinleyen kaldı mı ya. enteresan.
  • yaşlanınca saçmalamaya başladığını düşünüyorum. değer verir, okur dinlerdim oysa gençken. emekli olmayı bilmeli insan. kafa yanıyor bir süre sonra.
hesabın var mı? giriş yap