şükela:  tümü | bugün
 • az önce bir dedenin duvarlarda erkek, kadın, çoluk çocuk şeytanlar ve yılanlarla çıyanlar gördüğünü ancak ramazanın başlamasıyla bunların gittiğini iddia ettiği program.

  lazer epilasyonun oruca etkisini ve perşembe ile cumartesi ölenlerin diğer günlerde ölenlerden nasıl farkları olacağını soranlar da oldu.

  ibretle izliyorum.

  (bkz: nihat hatipoğlu izlerken istemsizce ağlamak)
 • sultanahmet meydanında halk tarafından da izlenebilen program. lakin halkın programı izlemekten çok kameraya el sallamaya gelmiş gibi bir hali var. sürekli el sallıyorlar efendim, durduramıyoruz.
 • tv'deki iq düşürücü programlardan biri.
 • biterken ve başlarken jenerik kısmında yer alan arapça sözlerin gerilmeme sepeb olduğu program. bir tek bana mı oluyor lan?
 • buna katılmayı düşünüyorum, hem de katılıp baya troll sorular sormayı planlıyorum. gelmek katılmak isteyen varsa ses etsin.

  sultanhamet meydanında oluyormuş.
 • yanlış görmediysem biraz önce zuhal topal'ı trolleyen genç soru sordu burda yav. kafasına nihat hatipoğlu yazan bi şey takmış bi de kırgızım ben kırgızistandan geliyom falan dedi. oruç kafaya vurmadıysa eğer öyle gibi.
 • az önce duyduklarımın beni benden aldığı program. muhabbetler kohlberg ahlaki gelişim evrelerinin saf çıkarcı eğilim düzeyinde dönüyor sürekli.

  çok sevap kazanmak, dünyadaki bütün sevapları kendi kazanmak isteyen abla:

  -dört tane öksüz çocuğa bakıyorum sevabı nedir hocam?

  -ne güzel bir şey yapıyorsunuz. kaç yıldır bakıyorsunuz? (senesine 10 sevaptan bi hesap çıkaracak diye düşünmedim değil)

  -dört.

  -sevabı çoktur elbet. allah katında çok büyük sevap. ne güzel bi şey yapıyorsunuz. ne mutlu size.

  -gaziantep'e selamlar.

  belli ki kocasından pek hoşlanmayan başka bir teyze:

  -benim kocam hep küfürlü konuşuyor, inancı da hiç yok. allah'a falan küfrediyor hep. vebali nedir? (cehenneme gider di mi?)

  -allaha küfrediyorsa kötü. çok kötü. bir dengesizliği var belli ki, dua edelim.

  -oruç da tutmuyor. (artık bu da affedilmez de mi? yanar de mi cehennemde? gebersin de kurtulayım öküz)

  -getir konuşalım bi onunla biz.

  -o topluma pek çıkmaz. (aman ne getiricem be. gençliğimi yedi. cehennemin dibine gitsin dahhakın oğlu, nursuz)

  müthiş diyalogalar var gerçekten.

  ama şunu seviyorum. o kadar saflar, doğallar ki içleri dışları bir. ilk soruyu soran abla mesela. bunu sormanın garip olduğunun farkında bile değil. kafalar pırıl pırıl derler ya tam bu durum için. pırıl pırıl. mis.
 • +9 ıq dusurme itemi
 • şu anda 7 yaşında ve resmen çarşafa koyulan bir kızın konuşturulduğu bir program. yazık değil mi lan ufacık kıza.
 • ufacık çocukları önce kapatıp sonra kafalarını o yaşta olmaması gereken şeylerle doldurup daha sonra da televizyona çıkarmaya meraklı gerizekalı ebeveynleri gördüğümüz program.

  bundan daha da salakçası kendi soramadığı soruları 3 yaşındaki çocuğa sordurmaya çalışan gerizekalıların da olduğu program.

  hep olumsuz şeylerden mi bahsedeceğiz, çok güzel bir mikrofon hostesini de bünyesinde barındıran program ayrıca.