şükela:  tümü | bugün
  • az önce bir dedenin duvarlarda erkek, kadın, çoluk çocuk şeytanlar ve yılanlarla çıyanlar gördüğünü ancak ramazanın başlamasıyla bunların gittiğini iddia ettiği program.

lazer epilasyonun oruca etkisini ve perşembe ile cumartesi ölenlerin diğer günlerde ölenlerden nasıl farkları olacağını soranlar da oldu.

ibretle izliyorum.

(bkz: nihat hatipoğlu izlerken istemsizce ağlamak)
  • sultanahmet meydanında halk tarafından da izlenebilen program. lakin halkın programı izlemekten çok kameraya el sallamaya gelmiş gibi bir hali var. sürekli el sallıyorlar efendim, durduramıyoruz.
  • tv'deki iq düşürücü programlardan biri.
  • biterken ve başlarken jenerik kısmında yer alan arapça sözlerin gerilmeme sepeb olduğu program. bir tek bana mı oluyor lan?
  • nihat hatipoğlu'na olumsuz anlamda bir sözüm yok. ama bu programın diğer tarafları bir garip.

*mesela atv sorulan soruları bir garip alt yazıda paylaşıyor. şöyle ki az evvel kız "çok zikrettiğim için gece başım ağrıyor" tarzda bir şey söyledi altyazıda çok zikredince korkuyorum tarzı bir yazı yazıldı.
    dün kadının 4 tanemi ne oğlu varmış. onu söylüyor soru soran ekranda "çocuklarım bana bakmıyor" şeklinde yayınlanıyor. bakın çok enteresan.

*soru soranlar daha enteresan. normal soranlar da var. mesela bu gün bir çocuk çıktı "tuttuğumuz orucun önemi nedir?" ya da buna benzer bir şey sordu. özetle neden oruç tutuyoruz dedi ki bu çok olumlu.
    ama sadece 2 günde denk geldiğim über soruları öyleyeyim size:
    -kahve falının içindeki cine fatiha okunur mu? (evet sordular)
    -babam diğer kardeşlerime araba aldı bana almadı. bunun günahı?

resmen ülkemden insan manzaralarını izliyoruz.
    * son olarak soru sormayan insanlar size bir çift lafım var:

bakın devir değişti. artık herkes 15 dklığına ünlü olabiliyor. akıllı telefonunuz efekti kamera dolu. twitterınız var faceniz var orada canlı yayın uygulaması var, snpchat var, youtube var varoğlu var. artık kamerada görünmek çok matah bir şey değil. kendinizi kameraya çıkmak için paralıyorsunuz ama kimse çıkıp -ooo kameraya çıkmış demiyor -bu napıyor lan koskoca adam? diyor.
    bir amcam var yaşını başını almış. gelip iki feyz alayım 2 bilgi edineyim diye gelmiş oturmuş oraya dinliyor. onun arkasında iki çocuk kendini yırtıyor adamın kafasının üstünden kolunu uzattı yahu.
    kızımız soru soruyor ufaklık kamerada çıkacam diye önüne geçiyor, ayağa kalkıp.
    anneler babalar, çocuklarınızı yetiştiremiyorsanız bir destek alın. bu çocuk niye bunu yapma ihtiyacı hissediyor bir araştırın. destek almak ayıp değil.

*son olarak nihat hatipoğluna dokunacağım, sarılacağım diye sahneye çıkarılan çocuklar ve yaşına başına bakmadan korumalara rağmen sahneye atlayan insanlar, insanlarımız..
  • buna katılmayı düşünüyorum, hem de katılıp baya troll sorular sormayı planlıyorum. gelmek katılmak isteyen varsa ses etsin.

sultanhamet meydanında oluyormuş.
  • yanlış görmediysem biraz önce zuhal topal'ı trolleyen genç soru sordu burda yav. kafasına nihat hatipoğlu yazan bi şey takmış bi de kırgızım ben kırgızistandan geliyom falan dedi. oruç kafaya vurmadıysa eğer öyle gibi.
  • neler dönüyor diye bir bakayım dedim.
    bildiğin cahiliye döneminin yaşatıldığı program hocam bu.
    (bkz: cahiliye devri) hocam.
  • az önce soru geldi: hocam instagramda ünlüler reklam yapıyorlar, kazandıkları para helal midir? ulan gülsem mi ağlasam mı bilemedim.