• sultanahmet meydanında halk tarafından da izlenebilen program. lakin halkın programı izlemekten çok kameraya el sallamaya gelmiş gibi bir hali var. sürekli el sallıyorlar efendim, durduramıyoruz.
  • yanlış görmediysem biraz önce zuhal topal'ı trolleyen genç soru sordu burda yav. kafasına nihat hatipoğlu yazan bi şey takmış bi de kırgızım ben kırgızistandan geliyom falan dedi. oruç kafaya vurmadıysa eğer öyle gibi.
  • az önce bir dedenin duvarlarda erkek, kadın, çoluk çocuk şeytanlar ve yılanlarla çıyanlar gördüğünü ancak ramazanın başlamasıyla bunların gittiğini iddia ettiği program.

lazer epilasyonun oruca etkisini ve perşembe ile cumartesi ölenlerin diğer günlerde ölenlerden nasıl farkları olacağını soranlar da oldu.

ibretle izliyorum.

(bkz: nihat hatipoğlu izlerken istemsizce ağlamak)
  • biterken ve başlarken jenerik kısmında yer alan arapça sözlerin gerilmeme sepeb olduğu program. bir tek bana mı oluyor lan?
  • tv'deki iq düşürücü programlardan biri.
  • iyice araplaşmışlar. ezanı arap usulü ile okumaya başlamışlar.
  • o mikrofon tutan görevli kız sen ne tatlı bir insansın ya , yemin ederim seni görmek için gelicem bir gün.
  • "bitkisel hayattaki birisinin oruç tutması gerekir mi?" diye soruldu az önce...
  • şu anda 7 yaşında ve resmen çarşafa koyulan bir kızın konuşturulduğu bir program. yazık değil mi lan ufacık kıza.
  • bugün yayınlanan programda şöyle bir muhabbet gerçekleşmiştir. yaşı 8-9 olan ebubekir adında bir çoçuk mikrofona geçer;

ebubekir: bir sorum olacaktı.
    nihat: önce seni bir tanıyalım delikanlı.
    ebubekir: selamın aleyküm
    nihat: evet?
    ebubekir: adım ebubekir bir sorum olacaktı.
    nihat: evet ebubekir dinliyoruz
    ebubekir: hocam ben babamı annemden daha çok seviyorum.
    nihat: annenide sev olmaz öyle vs. vs.
    ebubekir: hocam benim bi sorum olacaktı
    nihat: ha öylemi bir tane daha sor bakalım
    ebubekir: anneme ve babama buradan selam yolluyorum
    nihat: :s
hesabın var mı? giriş yap