• bir dizinin bir bölüm maliyeti kadar para almadık ekibimle diyor özetle. kastettiği dizi game of thrones sanırım.
  • zam istiyor zam zamcık değil
  • üstüne para atın da sussun.

daha fazla para ödenerek bastırılabilecek bir isyan.

tüccarlık var,
    riyakarlık var,
    manipülasyon var,
    utanma yok.
  • ağamın keyfi kaçıyor gençler,eleştirmeyi bırakın artık beni demeye getiriyor köftehor.
    sn msglsn glba kipss
  • mealen şunu demek istemiştir.
    (bkz: sermayesi kurtarmıyor)

yine de "tahakkuk ettirilen" parayı söylemediği isyandır.
  • atv de reklam gelirlerinden elde edilen parayı kimsesiz çocuklara bağışlıyordu zaten dedirten zırvalama.
  • program yapmayarak bu sorununu çözebilir. maliyet olmayınca haliyle kazanç ihtiyacı doğmaz. biraz okuduğu kitabı anlasa o programı çekmez o televizyona çıkmaz. kimmiş utanmaz arlanmaz?
  • hocam ne kadar aldığını açıklasın da dinleyici tribünleri bir meksika dalgası yapsın. az mı çok mu müslümanlar karar versin.

al sana hayali bir diyolog.

seyirci: programdan ne kadar alıyorsunuz hocam?

nihat h.: az alıyorum ya çok da şey etmemek lazım. televizyonculuk açısından düşünürsen ekip olarak medine fukarasıyız hepimiz.

seyirci: anlıyorum hocam yalnız meblağ çok tartışıldı müslümanlar öğrensin bu konu kapansın diyoruz. meblağ nedir?

nihat h.: toplum nazarında müslüman kardeşini zor durumda bırakmak ve açıklama yaptırmak ciddi bir günahtır. fitne ateşine odun taşımayın. kalbinizi ferah tutun

seyirci: ?!?!?!?!!...tamam hocam.(tutamadı).
  • dini kafasina gore yorumlayan yobazlardan hic bir farki yok su yasin suresinin mealini paylasanlar. e be salak o ayetin oznesi peygamber olmasin?
hesabın var mı? giriş yap