şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisi türkiye'nin en büyük din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olduğundan normaldir.
 • gerçek olmayan daha bir sürü şeyi gerçek sandığı için çok da şaşırılmayacak olay.
 • basın toplantısını da bizzat izlemiş gibi anlatması ayrı bir ilginç.
 • nihat hatipoğlu'ndan beklenecek bir denge bozukluğudur.
  kamer suresinin ilk ayeti bir kıyamet manzarası olduğu için, doğru olmayan bir islami bilgiyi, asparagas bir nasa haberiyle doğrulamış oluyor. allah akıl fikir versin.
 • nihat hatipoğlunun allahın varlığını gerçek sanmasından daha garip değildir.
 • "ne yapacak muhammed doğru söyledi kuran doğru söyledi mi diyecek" şeklinde, son derece ötekileştirici bir ifadeye sahip konuşma. niye oğlum adam nasa'da çalışıyor diye dinsiz mi olacak, veya hristiyan olduğu için islam düşmanı mı olacak? gerçi hoş, demek ki bilimde yükseldikçe dinden uzaklaşılacağını düşünüyor olabilir haklı olarak. ispat dogmayı yok eder sonuçta. ama inanıyorlarsa da inanmıyorlarsa da, bunlar bilim adamı, yazılı bir şeye yok öyle değil diyecek adamlar değiller. ne lan bu önyargı. sonra islamofobi var hühühü diyorsun. sen gideceksin, senden olmayana karşı ötekileştirme yapacaksın, olmadı gidip islam adına kendini patlatacaksın, birilerini çekip vuracaksın, tarihin en kanlı örgütlerini kuracaksın, sonra neden islamofobi var? e var tabi amk. haklı adam.

  şimdi biri çıkıp onlar da gidiyor x ülkesinde katliam yapıyor diyecek. tamam o yapanların da amınakoyayım. ama o savaş durumu, biliyorsun mesela bir şeyler olacak. keşke olmasa. ama diğer türlü sen çocuklara oyuncak götürürken, her şeyden habersiz şekilde ölüyorsun. savaş falan da yok. veya yolda yürürken bir anda bir bomba sayesinde ömrün boyunca bir yerlere bağımlı yaşamak zorunda kalıyorsun...

  ayrıca müslüman ülkelerin çoğuna bakıyorsun, hiç bir bilimsel şey yapmamış, kendilerini geliştirmemişler. bu durumda güçlüye karşı savunacak bir durumları yok. adam uçakla gelirken sen elma mı atacaksın hurma mı? rusya en boktan dönemindeyken bile neden saldırıya uğrayamıyor, hatta ukrayna'ya basarken kimse kafa tutamıyor? cevap basit. teknoloji. adamlar savunmalarını kendileri yapıyorlar. senin ülkenin içinde amerikan üssü var. veya savunma sistemin direkt olarak herşeyiyle yabancı teknoloji.
 • umarım otel zincirini genişletir de ekranlardan uzaklaşır. işine gücüne bakar, ağlak ağlak gezmez böylece. gerçi bir de oğlu var. oda artık gemi filosu kurar, islamî kesimin gözde sektörü nede olsa.
 • adam açıklamayı canlı canlı dinlemiş gibi anlatıyor, bu daha önceki anlattığı hikayelere neden inanılmaması gerektiğini yüzümüze vurmuştur. yaptığı şey tek kelime ile terbiyesizliktir, yalan söylemek terbiyesizliktir çünkü.
  bir de küfür etmek ne güzel bir şey, bu adamlara ederken anlıyorsunuz. yazık.
 • alttaki yorum yürek burkmuştur ;

  "fizikçiyim işsizim daha dün garsonluk için başvuru yaptım kabul edilmedim"