şükela:  tümü | bugün
 • üst edit : google cache tık tık
  arkadaşlar linkini ve ss görüntüsünü paylaştığım halde mesaj kutumu fotoşopçu diye hakaret eden tehdit savuranlar için paylaşıyorum. ayrıca zaten başlık açılınca en az yarım saat boyunca herkes orijinal değiştirilmeyen ifadeleri okudu ve gördü. zaten ilk entry'lerde kimsenin itiraz etmediğini görürsünüz.

  linkteki adreste ayasultan otel hakkında bölümünün 3. paragrafında; görsel
  "oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren ayasultan hotel’de 1 adet ana restoran mevcuttur. ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplam da 3 adet bar seçeneği de sunulmaktadır. bu barlarda alkollü ve alkolsüz içeceklerin ek olarak, atıştırmalık birçok lezzeti bulmak da mümkündür." diyor.

  sokaktaki birayı gören ama kendi oteli ayasultan'da satılan içkiyi görmeyen görmeyen iki yüzlü din tüccarı. alkol satarak kazanılan para da haramdı değil mi?
  edit : linkteki açıklamada alkollü ve alkolsüz ifadeleri kaldırılmış. "... ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplamda 2 adet bar seçeneği de sunulmaktadır. bu barlarda içeceklere ek olarak, atıştırmalık birçok lezzeti bulmak da mümkündür. açıklaması ile değiştirilmiştir." iyi ki ekran görüntüsü almışım.
  edit 2: otel nihat hatipoğlu'nun mu nerden biliyorsun diye çok sayıda mesaj aldım. arkadaşlar kendi ağzıyla söylemiş. link daha öncede başlık açılmış otel hakkında (bkz: nihat hatipoğlu'nun oteli)
 • üç kızın sokakta bira içmesine hayret eden hatipoğlu' nun otelinde yaşanan durum.

  demek ki hayret ettiği bira içmeleri değil sokakta içmeleriymiş. hatipoğlu'nun otelinde içsenize. tertemiz helal bira!!
 • dışarıda içmek günah, otelde değil.

  al sana fetva, yersen.
 • hiç şaşırmadigim durum.
  bu mahlukat din tuccarligi ile kazandığı parayla yaşayan asalak ordusunun bir ferdi.
 • "başkalarına gelince din iman, bana gelince tas hamam" ekolünün temsilcisinin otelinde gerçekleşmiş olaydır.
 • din adamı değil din tüccarıdır. alkolü kınayarak da satarak da para kazanmakta onun için bir beis yok...

  edit beklediğim açıklama: "turistik bir tesis olduğundan sadece müslümanlara değil gayri müslimlere de hizmet veriyor"

  peki o zaman hoca sen o ayıpladığın insanların dinini, inanışını nereden biliyorsun?
 • üç kızın dışarıda içmesine neden bu kadar hayıflandığını anlamamızın sebebidir.

  kızlar niye dışarıda içiyorsunuz, gelin otelimde için demek istemiştir. sonuna kadar da haklıdır, sonuçta ramazana kaç ay var, nihat hocanız taş mı yesin kızlar.
 • ülkede içkinin yasaklanmama sebebi ile aynıdır.

  öyle vatandaş üzülür tepki çekeriz falan diye değil.. içki satışından elde edilen vergiden asla vazgeçemediklerim için. duygusal sebepler yani. diyanete ayrılan parada milyonlarca sise içkiden toplanan vergi yok mu ? imamlar bu paralardan maas almıyor mu?
 • kendi otelinde içilmediği için şaşırmış.
 • haramdan para kazanmanın da haram olduğundan habersiz sözüm ona din adamı, pardon din tüccarıdır. şu herifin aleni olarak yaptığı münafıklığın haddi hesabı yok. türkiye'de yaşayan insanların da din anlayışı münafıklık ve şirk içinde yüzmek şeklinde gerçi. al birini vur ötekine.