şükela:  tümü | bugün
  • nihat kahveci'nin tüm dil bilgisi ve edebi birikimini ortaya koyarak kaleme aldığı, üst seviyeden dolayı bir türlü anlaşılamayan mesajdır.. özellikle "cvp yazmasanızda sız buzunuz" cümlesiyle edebi sanatların dibine vurmuştur..canım benim..
    (bkz: okuma yazma seferberliği)
    link
  • içip içip taciz eden sevgili tadındadır. imla kuralları zaten hak getire.
  • bir insan kendini daha ne kadar küçük düşürür sorusunun jpg versiyonda cevabıdır.

kendi kendini efsane ilan eden kestanelerin gündem kalma çabasıdır.

ayrıca "ben sporcunun zeki çevik ahlaklısını severim." sözünün ne kadar önemli olduğunu bir defa daha anlamamıza vesile olmuştur.
  • buzum, buzun, buz, buzuz, buzunuz, buzlar.

sıcak havada, sıcak votka ile sarhoş olup sevgiliye atılmış mesaj gibim bir şey olmuş. bir de artık ne yazmışsa, sildiği bir mesajda mevcut. ulan çok merak ettim ya*
  • (bkz: siz buzunuz)
  • ya ne olacaktı. şu an tv'de gördüklerimizin en az yüzde sekseni bu düzeyde. ne kadar boş beleş adam varsa parlatıp parlatıp millete servis ediyorlar.
  • bu adam şimdi alacağı için icraya gitse haciz yoluna başvursa hain evlat olucak ama oyuncusuna parasını ödemeyen fiko büyük başkan. yersen.
  • yanlış algılardan uzak durulması gerekir. fikret orman nihat'a parasını vermemezlik yapmadı. bütün futbolcuların alacağı ödendi. kulübün maddi anlamda en sıkışık olduğu dönemde nihat'ın parasını faiziyle talep etmesine oldukça şaşırıldı ve kızıldı.
    tekrar etmekte fayda var kimse kimsenin parasını vermemezlik yapmadı yani.
    örnek vermek gerekirse borç aldığın bir arkadaşının senin maaş alamadığını duyup hemen gelip parasını istemesi gibi.