• pantene güzellik dünyası ödüllerinde ödülü aldıktan sonra gaza gelip manken deniz akkaya'nın dudaklarına yapışan hızını alamayıp dönerek bu sefer akkaya'nın da eşliğinde bir daha öpen, ödül törenini sunan kıza doğru geldiğinde kızın hem şaşkın hem de yoksa benide mi öpecek diye tırsarak baktığı fotoğrafçı kişilik.
  • kendi deyimiyle tesadüfen fotoğrafçılığa başlayan aslında bir film artisti olmayı hayal eden, küçüklükten beri oscar törenlerini dikkatle takip edip bir gün orada bulunmayı ödül almayı isteyen hayalci kişilik.
  • bazı insanlar tarafından medyada duyulmak için fotoğrafçı olarak para akıtılan kişidir. çünkü adınızın duyulması bu adamın çektiği fotoğraflar sayesinde değil, bu adamın fotoğraf çekmesi sayesinde olur. medyatik bir kişiliktir. bok gibi para ister.
  • cok yakisiklidir. cok yeteneklidir. cok keyiflidir. turkiye'nin ve hatta dunyanın en iyi bakan ve baktıgını guzel goren fotograf sanatcisidir. yaptıgi isleri ince ince secer, üzerine yatar, düsünür ... türkiye'de fotografı sanat haline getirenlerden biridir. yeryüzünde her kadının onun gozunden olumsuzleştirilen bir karesi olmalıdır. en farklı ifadeyi bulup çıkartır, en gorunmez duyguyu yansıtır kısacası fotografı bir ressam titizligiyle yaratır.
  • 2005 yılsonusunda heidi klum'un fotoğrafını çekmiştir.
  • dogum gunudur bugun nihat beyin.
    tamam -dur dememeli, bunun yerine -mus demeliyim. ama belki bir yakinlik var sanar yazarlar, karma artar falan
    neyse sekerim, gole maya calmak niyetimdir.
  • turkiye'de en keyif alarak calıstıgı en begendigi kadının ajda pekkan olduğunu söyleyen ve işini gerçekten cok iyi yapan muhtesem fotografçı.
  • kucukken, yani hem ben hem de o kucukken, sacimi cekmistir bu adam benim. bilseydim fotografimi cektirirdim, simdi ona yaniyorum.
  • için için parlayan gözlere, bembeyaz dişlere sahip türkiyenin en iyi fotoğrafçılarından biri.ayrıca şahsın garsonluğuda tatmin edicidir.fal bakamaz, o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap