şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahce asbaşkanı (bkz: yamuluyorsam duzeltin) aynı zamanda muteahhit. hobi olarak teniste oynar. ayrıca tenis oynarken fazla hırslı ve çirkef olur bu kel kafalı şirin amca. butun bunların yanında sarışın bir kızı ve bir adet oğlu da bulunmaktadır.
 • 34 fb 1907 plakalı aracı kullanan zat-ı muhterem.
  edit: pardon kelleri karıştırmışım. plakanın gerçek sahibi için;
  (bkz: hakan bilal kutlualp)
 • baku ceyhan boru hattini yapan muteahhit, turizmci ve sanayici.
 • cumhurbaşkanlığı muhafız alay komutanlığı binası yapımında devletin 1 trilyondan fazla zarara uğratıldığı iddiasıyla açılan dava üzerine türkiye müteahhitler birliği başkanlıgından istifa eden limak ın yönetim kurulu başkanı.
 • 30 kasım 2004 itibariyle daum ile mutluyuz şeklinde erotik bir açıklama yapmış hali hazırdaki fenerbahçe asbaşkanı.
 • fenerbahce'nin taraftar sayisi olarak belirttigi hayali rakami bir kenara birakip du$undugumde neden boyle cocukluk doneminde sikca tarti$ma konusu olan taraftar sayisi muhabbetine geri dondugunu cozemedigim $ahis. senin taraftarin 30 milyon olsa ne olur 130 milyon olsa ne olur diye sormak isterim kendisine, onemli olan yoneticisi olunan klubun sportif ve mali ba$arisi midir, yoksa o klubun "benim taraftarim senin taraftarini dover" konulu tarti$malarda isminin daha cok zikredilmesini saglamak midir diye du$unmesini salik veriyorum. "be$ikta$ taraftarlarini alex ve anelka gibi dunya yildizlarini izlemekten mahrum birakmayacagiz" aciklamasini yaptiktan sonra dersini aldigini umdugum ilhan ek$ioglu ve "tarih oyle yazilmaz, bilakis boyle yazilir" ve "gs'nin uefa kupasi ba$arisi tesaduftur" gibi gereksiz aciklamalar yapan aziz yildirim'dan sonra bir ba$ka gereksiz aciklama yapan nihat ozdemir'i boyle kritik bir doneme girilen $ampiyonluk mucadelesinde daha dikkatli beyan vermeye davet ediyorum. (bana ne oluyorsa)
 • ya bu şahsın göz ve kaş kısmı, mimikleri demet akbağ'a, bilhassa feriştah karakterine benzemektedir, ya da ben yanılmaktayımdır. tv.'den âşinâ olduğum birine benzettiğim muhakkak ama emin olamadım.
 • hafta sonu gerçekleşecek fenerbahçe-galatasaray maçı öncesi verdiği tek röportaj içerisinde önce daum'un yerine fransız teknik direktör le guen'in geleceği haberleri galatasaray'ın çıkardığını, daha sonra da diyarbakır'daki fenerbahçe diyarbakırspor maçı sırasında aziz yıldırım'a küfür edenlerin aslında galatasaraylı olduğunu açıklamış fenerbahçe yöneticisi. buna 2 sene önce ki 6-0'lık maçta sahaya yumurta atanların da araya karışmış galatasaraylılar olduğunu iddia edenlerden biri olduğunu eklersek sanırım resim daha bir tamamlanmış olur.
 • bütün anadoluda fenerbahçe' ye ve başkanına edilen küfürlerin arkasında galatasaraylıların olduğunu belirterek galatasaray'ın fenerbahçe'den daha fazla taraftarı olduğunu dolaylı olarak kabul etmiş komik insan.
 • annemin kuzenidir.zor şartlardan geçip bugunlere gelmiştir..helal olsun..harika bir eşi vardır.bir de kızı ve bu haftasonu evlenecek bir oğlu var..