şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni başkan adayım. rüya kadrom şöyle:

  başkan: nihat özdemir
  asbaşkan: ömer çavuşoğlu
  yönetici: selçuk yula
  futbol şube sorumlusu: rıdvan dilmen
  basın sözcüsü: ercan saatçi

  gerisi önemli değil.
 • bir kere saygısızlık yapmıştır. söze bunla başlayalım. koskoca bir kulübün başkanı, seni muhattap almış ve orada sen susana kadar seni dinlemiş. konuşma sırası ona gelince ise, "dinlemek istemiyorum" diye kesip atıyorsun. karşında senin askerlik arkadaşın yok. şike şike dinleyeceksin. ben böyle saygısızlık görmedim.

  hakkında söyleyeceğim bir sürü şey götüme girebileceğinden, nasıl olur da yumuşatırım düşüncesiyle bu saate kadar geldim.

  şimdi kendisi fenerbahçe kulübünün 2. başkanıdır. yani galatasaray kulübündeki dengi, ali dürüst ya da adnan öztürk'tür. buna rağmen ünal aysal kendisini muhattap olarak görmüş. halbuki ben olsam adnan öztürk'ü yollardım. zaten aslında sorun da burda. nihat özdemir, şark kurnazı misali, hazır sessiz adamı buldum konuşayım tribine girdi. adnan öztürk orada olacaktı da bakalım yine aynılarını diyebiliyormuydu ya da "adnan öztürk'ü dinlemek istemiyorum" diyebilecek miydi?

  hala daha mağdur edebiyatı yapıyor ya diyecek bir şey bulamıyorum. bu nasıl bir psikolojidir arkadaş? olaylarda mağdur olan galatasaray'dır. kupanın kadıköy'de verileceği kararlaştırılmadı mı? siz de kulüp olarak bunu kabul etmiş olacaksınız ki her iki tarafın da rızası olarak bu karar alındı. e o zaman ben şunu düşünürüm, sen kupayı oraya kendin için getirtmişsin.

  yok efendim galatasaraylı futbolcular kupayı ille sahada almak istemiş de tahrik etmiş. ya ne olacağıdı nihat bey? kupayı sahada kazandılar, sahada alma sözünü aldılar ve tabiki sahada alacaklar. sen dua et daha da çirkefe yatmadılar. ortadaki asıl ayıp, kupanın soyunma odasında verilme ihtimalinin teklif edilmesi. böyle bir terbiyesizlik ve ayıp olamaz. yok stadın güvenliği sağlanamamışmış. e arkadaşım o zaman ben yine şunu düşünürüm, siz tff ile o kupayı oraya fenerbahçe için getirttiniz. çünkü öbür sonucu düşünmediniz ki yeterli güvenlik önlemini almadınız.

  bak bak, en bomba söz de galatasaraylı futbolcular fenerbahçeli taraftarları kışkırtıp 5 maç ceza almaları için uğraşmış. be nihat özdemir, senin taraftarın demiyor mu, bizim derdimiz galatasaray ile değil. olayların çıkma nedeni polisler diye? e o zaman sen kendi taraftarını da yalanlamış oluyorsun. bu durumda fenerbahçe taraftarı aslında polise değil, galatasaraylı taraftarlara saldırdı. öyle mi? burda o zaman bir taraf yalan söylüyor. ya nihat özdemir ya da fenerbahçe taraftarı.

  o yüzden diyeceğim şudur ki konuştukça kendisini ve camiasını rezil eden bir adam.

  söylediği sözleri ayar olarak gören insanların da acilen bir psikoloğa görünmelerini tavsiye ederim.
 • fenerbahçe 2. başkanı olan nihat özdemir ve onun dediklerine inanan bir tek insan bile varsa vay türk futbolunun haline. öyle ki nihat özdemir klişe olacak ama 70 milyonun gözlerine bakarak aşağıdakilersi söyledi biz de azıcık cevap verdik.

  : taraftar maçtan sonra stadı boşaltsın diye lambaları söndürmüşler ve kupa töreninde stad aydınlıkmış.
  - arkadaş göz var izan var. eğer bu kupa töreninde stad aydınlıksa fener her maçını böyle aydınlık stadlarda oynasın.

  : galatasaraylılar ceza alalım diye ortada tahrik edercesine sevindiler.
  - zaten şampiyon olunca genelde sevinilmez. gidersin soyunma odasına bayram tebriği gibi sıraya geçer tebrik edersin birbirini. unutmadan arena'daki maçta maçın sonunda volkan takımı topladı ve tribünlere baka baka zıpladı. sizce amaç neydi?

  : federasyonu arayıp kazanan kupayı ertesi gün şölen içinde alsın dedik.
  - yani diyor ki fenerbahçe kazansaydı da ışıklar kapatılıp, hadi git diyeceklermiş.

  : olaylarda fb seyircisi kadar gs yöneticileri de suçludur.
  - buna verilebilecek mantıklı bir cevap yok.

  : galatasaray'ı fatih terim mi idare ediyor?
  - sana ne?
 • bu adamı ne zaman görsem goygoy yapıyor. digiturk 76. kanalda goygoy tv var, git orda konuş be kardeşim.
 • 17 yil yoneticisi oldugu camianin taraftarini yeterince tanimiyor sanirim.

  kendimden ornek vereyim:

  kombinemi aldim mi?

  ilk gun aldim, 4 tane arkadasima da baski yapip aldirdim.

  fenercell?

  3 yildir. hanim bir yil dayanabildi, turkcell'e geri dondu.

  fenerbahce kart?

  olmaz mi, sordugun kabahat.

  forma, kaskol, esofman?

  formalarimiz sezonluk yenilenir, ese dosta, yegenlere hediye almak icin once fenerium'a gidilir.

  hepsi helali hos olsun fenerbahceme, imkan oldukca boyle devam edecek.

  nihat ozdemir beyefendi'ye sunu soylemek isterim.

  yukarida saydigim seyleri yaptigi icin fenerbahce taraftarina enayi diyen cok kisi var. taraftar bunu dert etmiyor, kulubune daha fazla sahip ciktigini dusunup mutlu oluyor. ama sen tum yasananlardan sonra bu taraftara git ligtv decoderi al dersen, kalbimizi gercekten kirmis olursun.

  kalbimizi kiranlari hic affetmedigimizi biliyorsun.
 • fenerbahçe ye yakışan başkan.digiturk decoder pazarlamacısı.
 • bu adam kadar saçma açıklama yapan yönetim kurulu üyesi hiç bir takıma nasip olmaz.

  saha olaylarını galatasaray yönetim kurulu açıklamaları tetiklemiş. birand'ın başlığı tetiklemiş. oyuncuların sahadaki sevinci tetiklemiş. yani kısacası eşşeğin sikinden dolayı olmuş her şey.

  bi de komplo teoristi ki sorma gitsin. neymiş gs'li futbolcular sevinci bilerek abartmış ki seyirciler sahaya girsin de seneye fenerin sahası kapansın.
  arada da nasıl çakallık yapıyor. gs'li futbolcular düşünmüş ki "bunların seneye 5 maç, 4 maç sahaları kapansın".
  hadi düşündüler bile desek bu olaylara 5 maç verecek federasyonu sikeyim.
  daha ne olacaktı? sahaya inip gs futbolcusu kesilip kavurması mı yapılacaktı?
  adam arada çaktırmadan federasyona psikolojik baskı da yapıyor.

  10 parmağında 10 marifet nihatçığımın.
 • kanald haberdeki konuşmasında olaylara açıklık getirmek değil sadece camiadan gelen tepkileri şovenist bir yaklaşımla azaltma amacı güden yönetici. benzerini normal sezondaki trabzonda oynanan maçtaki "teşekkürlerimizle" açıklamasından sonra da yapmıştı.
  evet malesef bunu yiyen, "vayy kapağa gel" diyen fenerbahçeli arkadaşlarımız var. ancak kendisinin yaptığı sadece ve sadece laf. sadece laf hiçbir şey değil, olan olmuş ve sadece elinden laf üretmek geliyor.
  fenerbahçe şampiyonlar liginden men edildi, laf.
  58. madde değişsin mi değişmesin mi? laf.
  cas davası neden geri çekildi? laf.
  gs kupayı neden saraçoğlunda sahanın içinde aldı? laf

  icraat yok kısacası. o yüzden söyledikleri hiçbir anlam ifade etmiyor, şu süreçte derdinin hiçbir şekilde fenerbahçe'nin menfaatleri adına hareket etmek olduğuna inanmıyorum. canlı yayında arkasına bayrak koymakla olmuyor bu işler apaçık bir kasıt var ortada.
 • uzun yıllar boyunca fenerbahçe'nin başında "başkan" olarak hizmet etmesini ve ve yaptığı komikliklerle, şakalarla bizleri güldürmesini istediğim başkan vekilidir.
 • sayesinde, tarafsız gözlemciler, fenerbahçe yöneticileriyle galatasaray yöneticilerinin arasındaki ahlaki standart farkını ölçebildiler.