şükela:  tümü | bugün
 • denizli belediye başkan adayı.
 • 28 mart 2004 yerel seçimleri neticesinde denizli belediye başkanı olmuştur.
 • rte'nin kankası olan, bu sayede denizli belediyesine büyük nakit akışı sağlayan, akpli denizli belediye başkanı. 2 yildir sehri koprulu kavsak manyagi yaptilar ama fena da olmadi, zira 30 dakikalık ev-is yolculuğu 8 dakikaya kadar dustu.
 • denizli'nin son yıllarda gördüğü, yüzü en çok icraata dönük olan, belediye başkanı. denizli'nin içler acısı yollarını ve altyapısını komple elden geçirmiş, park ve bahçelerden yoksun şehri yeşile doyurmuş, çamlık mesireliğini muazzam bir dinlenme mekanına çevirmiş, arıtma tesisleri kurmuştur. kısacası denizli'nin gelmiş geçmiş en çalışkan belediye başkanıdır.
 • denizli hyundai bayisinin sahibi olan belediye başkanı. aynı zamanda mazda'nın sahibi de olsa gerek. heybetli bir görünüme sahip olmasının yanında kibar da bir kişiliği vardır. akp'den belediye başkanı seçilmiştir. bu süreç içerisinde denizli'de gözle görülür değişiklikler yapmıştır. köprülü kavşaklar, kapalı pazaryerleri, denizli'nin belası hava kirliliğini ortadan kaldıracak olan doğal gaz hattı, uzak mahalleleri birbirine bağlayan yollar, denizli belediyespor'a önemli katkılar. vs. yiğidi öldür hakkını yeme. denizli'de yılın 8 ayında bulunmasamda her gelişimde yeni bir şeyler eklendiğini görüyorum. partisi beş para etmez. ama senelerdir denizli'ye bir çivi çakmamış olan başkan silsilesine şapka çıkarttırır.
 • facebook fenomenine kendini kaptırmış denizli belediye reisi.üye olduğu gruplar ve profil bilgileri incelendiğinde partisinin çizgisinden ne denli uzak olduğu farkedilecektir.fake atıyorsa da kendi bilir.
 • akp denizli il kadın kolları kongresinde yaptığı konuşmada 'bize gerici demişler olsun be, biz onlara çüş demek için gerideyiz' diyen denizli belediye başkanı. başbakanın yakını makını ama böyle konuşmazdı bu adam. bi de 'üstadın dediği gibi' demiş, alıntı mıdır nedir. yakışıksız olmuş. hani ne diyorlar, talihsiz bir açıklama.

  http://www.hurriyet.com.tr/…762.asp?gid=229&sz=8125
 • şu sıralar dev alt yapı projesiyle meşgul olan belediye başkanı.universitemizde yaptığı konuşmada bir su borusundan yaklaşık 20 adet delik çıktığını ve bir daha 100 yıla yakın bir süre kazı çalışmasına gerek duyulmayacağını ifade etmiştir.söz konusu dev alt yapı projesinin başladığı incilipınar caddesi kendi dönemi boyunca 8 defa kazılmış olup trafiğe kapatılmıştır.şimdi akıllara şu sorular geliyor;
  1)madem ki dev alt yapı projesini başlatacaktın neden aynı yeri önceden 8 defa kazdırdın?
  2)yoksa bu dev alt yapı projesi için seçim öncesini mi bekledin?
  halk merak ediyor başkanım...
 • bir yayınevinin ortaokullar için basılan soru bankalarında kendi propagandasını yaptığı için hakkında suç duyurusunda bulunulan belediye reisi.
 • yeni dönemde* yedi tane daha bir ak belediyecilik klişesi köprülü kavşak yapacağını vadeden şahıs. vergilerimizi çarçur etmesini geçtim de nereye yapacak, nereye sokacak bilemedim...