• güzelinden bir müzik grubudur.

2011'de kurulmuştur.
    vokalde berk sivrikaya, klavyede zafer sernikli, gitarda alp alptekin, bassta çağlar kutlu, davulda ise ozan çirkinoğlu arz-ı endam etmektedir. yavuzcan çetin ve sinem güven'in eşlik ettiği şarkıları da bulunmaktadır. prodüktörleri görkem karabudak'tır.

şu ana kadar 2 ep yayınlamışlardır. hatta birinin açılış şarkısı bu diğerinin tamamı ise şudur.

genelde istanbul peyote'de sahne alırlar.

ilk kliplerini 'ağaçlı şarkı'ya çekmiş bulunmaktadırlar. o da pek yakında yayınlanacaktır.

edit: ilk klipleri pek yakında yayınlanmıştır. buyrunuz.
  • yayınladıkları performans videoları ile bana biraz poser gelen grup.
  • ya ben bu grubun birkaç şarkısını baya beğenmiştim. gelecekleri parlak zart zurt diyordum da şu performanslarını görünce bütün düşüncelerim değişti. gitaristler ağızlarında sigarayla çalmaya çalışıyorlar, bi süre sonra daha fazla tutamayıp tükürüyorlar falan sfsdfsdf. birisi çıkıp "tamam gençler çok marjinalsiniz" dese de şöyle saçma sapan triplere girmeseler yazık ya.
  • günün birinde kendileriyle yaptığımız bir braingeyiking sonucu aslında hohoyt piraye gibi bir isme de sahip olabilecekleri, bunun hiç de saçma olmayacağı fikri çıkmış idi.

ha bi de bal'lı arkadaşlar olurlar biri ya da birkaçı
  • tavsiye edilen dozdan fazlası, depresyona sebebiyet verebilir. güzeeeeel şarkı.
    olmaz olmaz
  • uzun süredir beklenen ilk albümleri sanduka yı dijital ortamda çıkarmış gruptur. yolları açık olsun.
  • 'sanduka' albümünün ilk klip parçası vazgeç yayımlanmış bu arada.
    şükela...enfessss
  • yeni ep'leri matmazel çok başarılı olmuştur. özellikle güneş şarkısı ve düşlerine dokundum loop'a alınabilir.
  • fena bir şeye benzemiyor, zengin altyapıları var; tarz olarak alternatif rock diyebiliriz sanırım.

sabah algılarım açıkken tekrar değerlendireceğim, şimdilik vokalin daha güçlü olmasını isterdim olarak not bırakıyorum buraya.
  • yeni ep'leri 'matmazel'i yayınlamış olan gruptur.
hesabın var mı? giriş yap