• çok ilginç bi olay. küçükyalı sahilde takılmak isteyenleri beklerim sekiz biram var.
  • idamınızın infaz gününün geldiğini düşünün.. ama çoktan bir tanık ifadesiyle kurtulmuşsunuz, gerçek suçlu başkasıymış.. işte öyle bi şey.. dışarıdasınız. sahilde. 8 bira var. yazıyla sekiz.
  • ardından balayı için ödenen para akla gelince bir sekiz bira daha alınmasına neden olan olaydır.
  • mesela bir arkadaşımın düğünü tam da nikah günü, ben çoktan giyinip süslenip, kadıköy'den avcılara kadar gitmiş, düğün salonu sahipleri ve nikah müdürüyle bahçede fanta içerken iptal edilmişti. içeri de girmememiştim; çünkü içerde başka düğün vardı. evet meğer damat düğün salonu için yaptığı anlaşmayı feshetmiş ama nedense bunun sıkıntı yaratmayacağını düşünerek, kimseye bu konudan bahsetmemişti. şehir dışından gelen onca insan da kapıdan dönmüştü.üstelik onlara fanta da vermediler. bu da başlıkla alakasız böyle bir anımdır.

tanım: zor olduğunu tahmin ettiğim durumdur.
  • nikahtan sonra anlaşamayıp ayrilmaktansa geç olmadan bitmesi yeğdir.
    her iki taraf icinde hayirlisidir belki de
  • bu baslik altinda yazmak icin bu aciyi yasamak gerekir mi bilmiyorum ama ben yasayanlardanim iki gun sonra dugunum vardi eger olsaydi ben olmasini cok istedim ama araya iki kisinin istemesinden cok baskalarinin istememesi olayi giriyor. bana simdi dusman ben ona degilim o bitirdi bende elimden geleni yapmaya calistim kurtarmak icin caresizlikle simdi oda dusunuyor mudur bilmiyorum. her ne haltsa iste gecer diyorlar evet bir bucuk ay once ile simdiki bir degil geciyor ama yavas geciyor aga hemde parmagina batan diken kiymik parcalarinin aslinda kalbine girdigini ve cikartmaya calistigini dusun oyle agriyor aciyor ama geciyor ya da gectigini saniyorsun cunku hala aklina geldiginde dalip dalip gidiyorsun... ama zaman her seyin ilacidir derler. umarim oyledir.
  • idama benzetip kurtulmuşsun diyen var.... kardeş sen nereden biliyorsun elalemin ilişkisini de kurtulmuşsun diyorsun. kurtuldum diye düşünen biri farklı bir entry girerdi illa ki. biraz empati ya rab.....

ilginç bir durumu betimleyen başlık. bu durumun küçük varoluşsal krizlerle gelmesi de muhtemel.
  • bazen öyle silinir ki herşey o günün geldiğinin farkında bile olmaz, günleri takip etmezsiniz.
  • bir burukluk yaşatır elbette. ama düğünden sonra ayrılmak daha beter. son dönemeçten kurtuluş.
hesabın var mı? giriş yap