şükela:  tümü | bugün
  • zafer sarhoşudur. "benim o anlıyor musunuz? işte kanıtı" diyen kişidir aynı zamanda. şahsen korktuğum, arkadaş olmak istemediğim kız tipidir.

bunun en yakın arkadaşı dosta düşmana alyansını göstererek poz veren kadındır, dikkat!
  • "tapusu bende" rahatlamasıdır.
  • asıl hedefi hemcinsleri olan gelindir. "ben buldum, evlendim, aha bu da tapusu, siz daha bekleyin emi" mesajını verir!
  • kime doğru salladığına dikkat edilmelidir. karşısında bülent başgan olabilir.
  • kaçarı yok. o gece mutlaka bafilenecektir bu kadın. valla!

(bkz: bafilenmek)
  • oh tapulattım kendimi, oh çatla da patla sendromu olarak tıp literatürüne girebilir.öncelikle (bkz: allah korusun). tedavisi ise biraz beyin biraz çalışan nöronlar.
  • günün anlam ve önemini belirtir. "evlenmemizi görmek için geldiniz. alın işte resmi nikah. şimdi siktirin gidin" amaçlıdır.

bunun değişik versiyonları da vardır.

doğum günü pastasını göstermek: "bugün benim doğum günüm için burdasınız. mumu üfledik. şimdi siktirin gidin."
    kep töreninde eldeki diplomayla alakası olmayan bir ruloyu göze sokmak: "bugün mezuniyetim için burdasınız. ahanda diplomamsı şey. şimdi siktirin gidin."
    mezuniyet balosunda manken gibi fotoğraf vermek: "bugün baloda hangimiz kıyafete daha fazla para harcadık ve hangimiz daha mükemmel olduk'u belirtmek için toplandık. muhteşem vücudum ve harika elbisemi gördüğünüze göre şimdi siktirin gidin."

ama bu her toplantıda böyle olsa da tek birinde değildir: sünnet.

"bugün pipimin kesimi için burdasınız alın işte bu da pipim. şimdi siktirin gidin." olmaz. toplumun ahlakına aykırı.
  • bende erkeği zorla evlenmeye razı etmiş izlenimi bırakan gelindir
  • bazılarının düşünce balonu şu şekildedir: "alın şunu elimden daha dansetcem ben????"