184 entry daha
  • adam aslında 2003 yılından beri akp'li.
    2019 seçiminde akp başkasını aday gösterince bu da istifa edip iyi parti'den aday olmuş.

ama yandaş basında bu ayrıntı yer almıyor tabi. büyük puntolarla iyi parti ibaresini sık sık tekrar etmişler.

"1997 yılında aile şirketi olan nil tarım'da iş hayatına atılan halil öztürk, 2003 yılında başladığı siyasi kariyerinde 2009-2014 yılları arasında antalya il genel meclisi üyeliği, 2014-2018 yılları arasında antalya büyükşehir belediyesi meclis üyeliği görevlerini ifâ etti. "
  • amansız bir şerefsiz ve iffetsiz bir orospuya çatmış masum kocanın neden ifşalandığını anlamadığım haber.
  • üzüldüm adama. normalde ikisini yan yana dikip spor olsun diye bi sokak dolusu sopayı basip sikip atcan belalarını ama...bu onlara müstehak da olsa...siktir çekip allahınızdan bulun amina koydugumun kahpeleri! bu utanc size yeter diye suratlarına tükürüp bir daha da yüzlerini görmemek lazım.
  • ferhunde diye bir karakter vardı yaprak dökümünde. yine de haddime değil ama sadece yazılanları okuyunca o geldi aklıma. avcı gibi, tam aynı karakter. eşinden boşanmış ikinci evliliğini yapmış şoför olarak çalışan arkadaşımızla burası da benziyor.
  • zamanla ortaya çıkacak farklı bir hikayesi olduğunu düşündüğüm skandal. çoğu yazar da bu yönde görüş belirtmiş zaten. bekleyip göreceğiz.
  • hösssttt..!
  • bu filmi bir yerden hatırlıyorum. bilocan
    (bkz: şener şen)
  • halk olarak böyle düşük kalitede insanların yönetimde olmasına nasıl tahammül ediyoruz anlamıyorum...
  • iddialar doğruysa parti ayırt etmeksizin ahlaksal olarak çöküntüye gittiğimizin kanıtı.
  • pargalı ibrahim - matrakçı-nigar kalfa arasındaki ilişkiyi örnek almışlardır. sonunda olan nigara oluyordu ama buradaki abla baya dişli gibi .
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap