• abartılmıştır. tasarımları (bence) bok gibidir ve bu ürünleri saçmasapan fiyatlara satarlar. tamam kaliteli olabilir de altından mı yapıyonuz amına koyim.
  • yarrak kalitede spor ayakkabı üreten ayakkabı firması. 1 ayda ayakkabının içinde arka kısımdaki kumaş yırtılır içinde plastik zamazingo batar acıtır mı demeyin oluyor.
  • kusurlu ürünü, yasal inceleme süresinde incelemiş, paramı iade etmiş ve süreçte son derece yardımcı şube çalışanları olan dünya markası.
  • telaffuzu nayki olan sporcu dostu müthiş marka
  • bu sezon itibariyle anlaşmalarının başladığı nba'de daha ilk ay dolmadan birçok forma yırtılma vakası görüldü ve sonuncusu da şu oldu.
  • (bkz: #72338973)
  • türkiye sayfasında black friday ile ilgili hiç bir şey yok. türkiyede bu indirimi yapmıyorlar mı ?
  • alışveriş yapacak arkadaşları nike kendi mağazasından almaları yönünde kibarca uyarıyorum. piyasadaki koca koca firmalardan aldığınız nike ayakkabılar 3 ay sonra patlayınca 500 lira verdim 3 ay giyemedim amuga goyim demeyin sonra. bana pek orijinal gibi gelmiyorlar da hani bilin istedim.
  • müşteri hizmetleri servisi, müşteri ilişkileri ve garanti hizmetleri türkiye sınırları içerisinde bakkal çetin abiden daha berbat olan kurumdur. mütevelli heyeti, o mahkeme bu yırtık uğraşıp durursunuz. istanbuldan x mağazadan aldığınız orjinal nike ürününü istanbuldan ya da ankaradan y mağazasından garantiye gönderemiyorsunuz. üstelik garanti kapsamları da bir garip. 400 küsür lira verip aldığınız airin lif bölgesindeki koca açıkları sizden bilebiliyorlar. lütfen alırken iki kez düşünün.
  • bu adamlar son yıllar enfes ötesi ayakkabılar yapmaya başladılar ama fiyatları da arşa çıktı. 700 liraya nike mı olur yahu ? hadi air max 350 lira anladık da 700 nedir ? insan giyecek bunu.
hesabın var mı? giriş yap