şükela:  tümü | bugün soru sor
  • piyasadaki en iyi koşu ayakkabılarından birisidir. 2014 yılında vomero 9 satışa çıkmış, 2015'te vomero 10 çıkınca 2014 yılı ürünleri indirimli fiyattan satılmaya başlamıştır; eskiliği kimseyi aldatmasın, gönül rahatlığı ile 2-3 çift alınıp yıllarca fitness antremanları ya da koşu yaparken süper bir şekilde kullanılabilir.

edit: tabanı dolgun ve yumuşak, koşarken meydana gelen darbeyi emiyor; aynı zamanda hafif ve havadar; dri fit çorap ile birlikte ayak terlemeden uzun süre koşuya devam edebiliyor.
  • bugüne kadar kullandığım en rahat spor ayakkabıdır. diğer markaların aynı ayarda ayakkabılarının yanında bu model açık ara baya önde kalır.
  • nike'ın lunarglide serisi ile beraber indoor aktivitelerde kullanılabilecek en iyi modellerden.

basketbol oynamayın !!! (öbürü için de aynı uyarıyı yapayım)

ister ağırlığa girin ister koşu bandında çalışın, malzeme kalitesi de iyi, ben lunarglide 6 ile beraber dönüşümlü olarak vomero 9 kullanıyorum, ikisi de ayağı rahat tutuyor, vomero'nun iyi yanı, tabanı da kaymıyor. bazen çok gıcık eden bir durumdur bu, o açıdan öne de çıkıyor. en önemlisi, kaliteli, sağlam malzeme, kullananı rahat 2-3 sene götürür. benim gibi dönüşümlü olarak kullanıyorsanız (sadece salon için kullanıyorum) 3-4 sene rahat kullanılabilir.
  • düztaban, içe basma sorunu veya eklem ağrıları olan kişilerin mutlaka denemesi gereken bir ayakkabı. piyasadaki ayakkabılar içinde en iyi yastıklamayı sunuyor diyebilirim. kullanılan malzeme ve tabanı oldukça kaliteli. 10 ve 11 serileri arasında özellik yönünden pek bir fark bulunmuyor. 10 serisini tasarım yönünden daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim.
  • 9. seriden itibaren her rengini almaya aday olduğum ayakkabı. ancak 500-600k hayatta götürmez, 200-300'de ıskartaya çıkarıp salon ayakkabısına çevirmek gerekli.

9 ile 10'daki en bariz fark taban farkı, ancak koşarken çok da farklı hissettirmiyor.

ayağı taraklı olup yandan vurma yaşayanlara birebir, geniş rahatçana bir ayakkabı.
  • vomero 10 ile 400 km üzerinde koştum. görsel olarak ve rahatlık olarak çok iyi bir koşu ayakkabısıdır. fakat nike'ın koşu ayakkabıları ile ikinci dereceden bir amatörlüğü var. vomero 10, nike'ın en iyi koşu ayakkabılarından olmasına rağmen, 10 km üzerinde, yastıklama etkisi azalmaktadır. adidas'ın boost tabanı ile karşılaştırılamaz bile. yurt dışında koşanların ayağında genelde asics ve adidas olmasının, nike'ın çok az olmasının sebebi bunlar olabilir.
    asics gel kayano 22 hepsinin eline verir.
  • vomero 10 kullaniyorum ve cok memnunum.yururken, kosarken tabani sayesinde ayaginizin altinda yay var hissi uyandiriyor ve darbeleri cok guzel sonumluyor dizleri yormuyor.uzun suredir kosuda kullaniyorum en ufak bir koku yok.havalanmasi da gayet iyi ayagi terletmiyor.tavsiye ederim.