şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nike firmasının adidas'ın ultraboost tabanlı ürünlerine karşı hamlesi. bendeniz de simsiyah olanını nike'ın sitesinden aldım. hollanda üzerinden 5. günde elimde oldu. çok çok hafif,puf puf tabanlı bir ayakkabı. son giydiğim salomon'un kışlık bir ayakkabısı idi ondan sonra bunu giymeye başlayınca ayak bileklerimde bir ağrı oldu ilk gün fakat sonra geçti tekrar da etmedi. nike'ın vaadi dayanıklılık değil. bu sebepten dağa taşa gitmez. şehir kullanımı için çok uygun. kesinlikle 1 numara büyük alınmalı. sonuç olarak memnunum,keyifle giyiyorum. iki firmanın da fanatiği değilim ikisini de severim. bakmak isteyenler için link aşağıdadır.
  not: reklam değildir türkiye'de de perakende satışı yoktur zaten.

  https://www.nike.com/…knit-koşu-ayakkabısı-dpt0oxxw

  uyarı ve düzeltme: yazar arkadaşımız uyardı: bu model türkiye'de sneaks up ve boyner'de var diye. kontrol ettim her iki sitede de ikişer model var. benim aldığım sneaks up'ta bulunmakta. arkadaşımıza teşekkürler.
 • flyknit gerçekten takdir ettiğim bir dizayn hamlesiydi ancak asics, mizuno, reebok realflex vs. varken kalkıp koşmak için nike alacak değildim. bu ayakkabıyı ilk gördüğüm andan itibarense nedensiz bir merak uyandı içimde. bırak türkiye’yi dünyanın herhangi bir yerinde bile bulması çok zor oldu benim için. en son numarayı kafamdan atarak internet sitesinden istediğim modeli aldım ve ilk etapta çok beğendim.

  hafifliği müthiş, taban yastıklaması ileri seviyede. yalnız koşarken topuklarımın anasını sikti. çünkü ayakkabıyı bir süre yumuşatmak yerine direkt babet çorabıyla yardıra yardıra koşunca su toplayan topuklarla baş başa kaldım.

  eğer bu sorunu bir şekilde aşmayı başarırsak koşarken ciddi mertebede keyif veriyor. hem tarz olarak hem de koşu performansı olarak tavsiye edebilirim. yine de bir süre daha koşmadan kesin konuşmak doğru değil.

  şimdi çokça methedilen pegasus 35 turbo denemeyi düşünüyorum ama ben koşu ayakkabılarımı zaman zaman günlük olarak da kullanmayı tercih ediyorum ve onlar benim tarzıma hiç uygun değil gibi duruyor.

  yanisi, kısmet...