şükela:  tümü | bugün
 • nike pro serisinin son ürünü. amansız ol falan diye diye başladılar alıştırmaya, bu gidişle yakında hepimizi kana susamış 300'e çevirmelerinden korkuyorum.

  tamam anladım, bu kıyafeti alıp gidin savaşın demiyorlar size, sonuçta "sports gear" deniyor buna, spor sırasında giy de dirseğini kemiğini çatlatma diye üretiyorlar. ama be adam, spor sırasında giyilmesini amaçladığın kıyafete combat gibi isim koyarsan, futbol sahaları da yakın zamanda fatality'lerden geçilmez hale gelir diye çekiniyorum. subliminal perception işte böyle güzel bir şey.

  bunun dışında hakikten güzel tasarlanmış bir giysi, hareketi kısıtlamadan eklem yerlerini ve spor sırasında sıklıkla darbe yiyen yerleri yumuşak zırhlarla korumak ve bunu sağlam ama hafif ve spora uygun bir giysiye dönüştürmek, işte bu takdir edilmeye değer.

  http://www.uncrate.com/…ear/sports/nike-pro-combat/

  http://store.nike.com/…hop,search,searchlist-combat
 • koşu, futbol, basketbol gibi vücudu şiddetli terleten sporlarda kesinlikle kullanılması gerekendir. abartısız söylüyorum, performansı 1,5 kat arttırıyor. daha 3 gün önce ve genelde 10 kilometrenin son 2 kilometresini ayaklarım yere vurarak koştuğum yolu, bugün uzatasım geldi. teri dışarı attığından, sanki daha yeni başlıyormuşsun hissi veriyor her daim. ayrıca biraz kaslı vücudunuz varsa, müthiş oturup yunan tanrısı gibi hissediyorsunuz kendinizi*

  http://www.eggcatcher.com/…ocorecomblstop_royal.jpg
 • bunu giyerken aldığım hazzı başka hiç bir şeyden almıyorum, belki bilardo. yok lan bu daha iyi sdkgjh.
  şaka bir yana vücudu tamamen sarması hem teri dışarı atmasını sağlıyor, hem de mücadele gerektiren bir spor ile uğraşıyorsanız rakibinizin size tutunamaması veya çekememesini sağlıyor.
  hele ki adonis, six pack falan varsa fena diyorum. olmayanlara kiralayabilirim, iyi günleer.
  not : adonis'i kiralarım, bunu asla vermem !!11
 • atleti icin bisey diyeeyecegim ama kulot olan urunu kosarken acayip rahat hissetmenizi sagliyor.
 • ve fakat bir dona 85 tl verilir mi?
 • vücutta ter tutmayan ve sahada efil efil oynamanıza yarayan versiyonlarıyla birlikte soğuk havalar için ayrıca bir de vücut sıcaklığını dengede tutmaya yarayan ürünleri de bulunmakta olan nike'ın sporcu içliği serisi.

  kullanımının yaygınlaşması için nike'ın futbolculara uzun kollu forma vermek istemediği (halbuki forma dediğin uzun kollu olmalı arkadaş), kısa kollu forma altına uzun kollu içlik giyilmesi yönünde tavsiyelerde bulunduğu da kulislerde dolaşan laflar arasında.

  ayrıca yağlı bölgeleri de toparladığı için de sevilir bu meretler.
 • michael jordan atleti cok havali olan urun grubu.

  edit: adidas olani icin (bkz: adidas techfit)