• ufak tefek detaylarla benzerlerinden çok daha kullanışlı ve motive edici hale gelmiş uygulama.

her kilometrede uzaklığı, ortalama hızını ve toplam süreyi söylemesi insanı acayip gaza getiriyor. koşudan sonra güzergahını haritada göstermesi de, koştum bitti değil insan bakınca birşeyler başardığını hissediyor. paylaşma butonu da öyle, tüm facebook, instagram, twitter, pinterest takipçilerine ne kadar sportif bir şahsiyet olduğunu ilan edebiliyorsun.

ben yürürken de kullanıyorum, hatta daha çok yürüdüğüm için genelde yürüyüşlerimde kullanıyorum.

kurcalamadan önce bir bakın
  • oldukça kullanışlı gaz bir uygulama. bunu kullanırken insan ister istemez gaza gelip bir yerlere koşmak istiyor. ben bu uygulamayı gün içindeki hareketlerimi ölçmek için kullanıyorum iş yerinde ne kadar hareket etmişim ne kadar yürümüşüm kaç kalori yakmışım bunlar için gerçekten iyi. ayrıca internet üzerinden de tüm istatistikleri almak felan harika. koşmayan ama gün içinde hareketli olan ve bu hareketleri düzenlemek isteyen bir yaşam temposu oluşturup sağlıklı yaşamak isteyen herkes için güzel bir uygulama.
  • (bkz: nike+gps) isim değişikliği yaparak bu ismi almıştır.
  • iki haftadir kullandigim, istatistikleri basarili olan uygulama. kosu sonunda parkuru hizima gore renklendirmesi bir sonraki seferde gaza gelmis bir sekilde kosmami sagliyor.
  • bende son dönemlerde saçmalamaya başlamış uygulama. aslında saçmalayan o değil de facebook sanırım. son bir iki aydır facebook'ta paylaştığım koşular 1 saate kalmaz zaman tünelimden otomatik olarak siliniyor; sebebini bir türlü bulamadım.

1 sene sonra gelen edit: anladım sebebini. facebook'tan koşu kayıtlarını silmeyi alışkanlık haline getirirseniz daha sonra yükledikleriniz nedense otomatikman silinmeye başlıyor ama enteresandır ki yaklaşık 1 sene sonra düzelip eski haline dönüyor. 1 sene sonra düzeldi, evet..
  • güzel bir uygulama. koşulan km'yi yanlış hesaplama gibi bir sorunu olabilir mi merak ettiğim ayrıca beni de runner arkadaşlarınıza ekleyebilirsiniz.rekabet edebileceğim birileri olsa güzel olurdu.
  • bu aksam yepisyeni kosu ayakkabilarimla ilk kosumu yapmak icin ciktigimda hayatimin ilk 15k performansi icin deliler gibi motive olmusken bana yaptigi yamuk yuzunden kosamadigim uygulama.

mesele sudur ki; kosularimi 2 ayri app ile track ediyorum. turkce ilkokul terk cumlemi bagislayiniz, kizginim zira. 2 ayri app dedim ya, biri runkeeper digeri nike+. kosmaya baslarken runkeeper gps sinyalini pat diye aldi bana misin demiyo, dedim tamam gps bulundu yardir gitsin. 1k gecti baktim nike+'tan asama raporu gelmiyor, acip bi baktim gps sinyalini gormemis basindan beri. ölür müsün öldürür müsün!

neyse durdum dedim 1k gitsin ben gene 12k kosarim. minimum hedef buydu zira. amma ve lakin daha sonra 15 dakika ugrastim cirpindim ve duzelmedi lanet sey. halen de sorunlu. cikis yapamiyorum o da ayri bi mesele. telefonuma sinirlendim az kaldi firlatip kiriyodum. ama runkeeper sorunsuz calisiyor, catir catir hesapliyor.

velhasil pazartesi sendromunu atmak icin kosuda kullanan insanlar oldugu dusunulerek sifir hata seviyesinde gelistirilmesi gereken bir akilli telefon uygulamasidir. dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldum wallahi!
  • runtastic pro kullaniyorum, gayet memnunum, olcumlerinde hic sorun yasamadim, sesli bilgilendirmeleri sukela fakat bu uygulamanin ona ne artisi var bilemedigim dolayisiyla denemeyi dusundugum kosu uygulamasi. ya da iki uygulamayi da kullanmis kosucular bizi aydinlatabilir.
  • konu bandı 5 km koştun derken app'in 7 km dediği sapıtık uyduruk program
hesabın var mı? giriş yap