şükela:  tümü | bugün
 • dark tranquillity gitaristi,
  darktranquillity.com designeri,
  cabinfevermedia.com sahibi,
  album kapagi yapicisi..

  saymakla bitmeyen ozelliklere sahip a$ma egilimi gosteren adam.
 • cabinfevermedia com'u uzun suren bir aradan sonra yeniden aktif hale getiren insan. sanirim usenmeyip, kendi dizayn ediyor sayfayi.

  simdiye kadar yapmis oldugu album/single/ep kapaklari arasinda (dark tranquillity'nin tum kapaklari haricinde) sunlar vardir:

  ablaze my sorrow - anger hate & fury
  amortis - gift of tongues
  and oceans - am god
  arch enemy - wages of sin
  arise - the godly work of art
  armageddon - embrace the mystery
  callenish circle - flesh_power_dominion
  charon - downhearted
  eternal tears of sorrow - a virgin and a whore
  flowing tears - jade
  gardenian - sindustries
  green carnation - light of day
  in flames - tokyo showdown
  lullacry - be my god
  madrigal - i die you soar
  passenger - promo cd
  sentenced - crimson
  silence - enola
  sleeping x - promo cd
  the rockateers - louder than ever
  witchery - symphony for the devil

  ayrica hopeless love isimli sozluk themeimiz kendisine cok sey borcludur*.
 • galiba tek başına swedish death metal scene'i ayakta tutan insan.dark tranquillity'de çalması dışında söz yazar aynı zamanda nerdeyse her sdm grubuna da söz yazımı konusunda yardımcı olur.(isveççe'den ingilizce'ye çevirerek)bir de kapak resimleri yapar ki olaya son noktayı koyar.
 • dinlediğim bi konser kaydında hedon çalınırken bu kendi başına takılıyo, değişik notadan çalıyo, kafadan sololar atıyodu. "ben aştım artık bunları" demeye getiriyo aklı sıra*
 • zamanında sebek in bir roportajında kendisine isvecli iyi gruplar soruldugunda, "ne biliim ben, metal dinlemiyorum haberim bile yok, ben madonna dinlerim" demis tassak gecme ihtimalini goz onunde bulundurmama ragmen, zatımın bildigi tum dumurları yasamasına neden olmus dt nin biricik gitaristi dir ki lethe yi yazmıstır,saygım sevgim sonsuzdur,operim o derece..
 • grubuna cok $ey katmi$ yetenekli gitarist. ayrica hedon'u sundin degil mikael stanne yazmi$tir.
 • çizdiği kapaklarda özellikle "kadın gözleri" ni çok kullanır...
 • "dark tranquillity'nin sound'unun artık death metal'le alakası kalmadığını düşünüyorum" diyen insan.
 • in flames'in eski albümlerindeki bir çok sözü bu zat yazmıştır yada in flames için ingilizceye çevirmiştir. ayrıca in flames'in eski albümlerindeki bir çok vokal melodisi de bu kişiye aittir. ayrıca kendileri hala çok daha saygın bir kişilikken scene içinde in flames şebek olmuştur, yerdeki atılan fıstıkları toplamaktadır.
 • beste anlamında in flames'e hiçbir katkı sağlamamış müthiş adam. kendisi anders friden ile birlikte whoracle albümünde söz yazmıştır ki çoğunu anders yazmış, niklas ise ingilizceye çevirmiştir. artı albüm kapaklarını ve booklet dizaynlarını yapmıştır o kadar. yok "niklas the jester race'i besteledi", yok "başkası december flower'ın solosunu yazdı" gibi asparagaz, sallamasyon şeyler daha ne kadar devam edecek merak içindeyim ve heyecanla izliyorum.