şükela:  tümü | bugün
  • bir çaylak.
    (bkz: nikola tesla isimli şahıs)
  • ayrıca yenice bir yazar. eski çaylakla alakam yok deyu. hoş gelmiş.
  • hiç bilmeden sallayıp duruyor. elinde kanıt yok suçlayıp duruyor.
    fenerli diye tanımlasam yeter.
  • edison'un tesla'ya hitap şekli olsa gerek.
  • küçükken topu nevzat demir tesislerine kaçmış bir beşiktaş düşmanı daha. az önceki fabian ernst dönemine denk geliyordu, bu arkadaşın ki daha beter pascal nouma dönemi!

düşünsenize bizim pascal buna tesislerde ne yaptı acaba? abo düşünmesi bile korkunç.
  • 10 küsür yıldır buralardayım bu arkadaş kadar eziğini inanın görmedim. allah acil şifalar versin. cidden ailesine, sevdiklerine kolaylıklar diliyorum. allah karşıma buna benzer insanlar çıkarmasın inşallah. kendisi muhtemelen 15li yaşlarda o yüzden çok da yermek istemiyorum.

tereddütsüz:

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit: ezikliğin kitabı yazılıyor sözlük adamlar organize eziklik örgütü kurmuşlar. yuh ulan yuh yaşlar 12 mi 13'mü gençler:

(bkz: #68323898)

tanım: tüm entry'lerini, kendi açtığı çaylak hesaplara favlatıp kendini tatmin eden ergen.
  • beyler bakın bu lebronun haterlarını favlayan gerzek benim de tüm entrylerimi favoriliyor. sebebi ise lebron james'i sevmemem. açtım baktım nikola tesla isimli sahis nickli yazarın lebron james entrylerine, aynı benim gibi lebron'u sevmeyen aklı başında bir yazar olduğunu gördüm.

(bkz: lebron james /@nikola tesla isimli sahis)

kendini favorileyen bir yazar değil, gerizekalı bir ergen'in aklı sıra uğraştığı bir yazardır kendisi.

benim de tüm entrylerimi favoriliyor, yani şimdi bu lavuk ben miyim? görsem bir kaşık suda boğarım.

(bkz: lebron james/@ttravis bicklee)
  • adamın dibidir dibi. bir elektrik mühendisi olarak her yerde rastladığım, büyük şahsiyet
  • (bkz: #72647060)