• senaryo yazımında eksikler var gibi, diyaloglara daha fazla çalışılmalı.
  • tanım:biraz daha kitap okuması gereken yazarın açtığı başlık.
    o kadar roman okumuşsun ama hiç geliştirememişsin kendini dostum.bu nasıl serin bir hikaye?
  • annem değildir, daha yeni palto ve ölü canlar'ı bitirdi. yazarın adını da çoğunluğun aksine doğru şekilde söyler (vurgu ilk hecede, ikinci o kapalı, sondaki "l" ince).
  • o da bir şey mi? bir kadın düşün. turgenyev’i tanımıyor, puşkin’i tanımıyor, gorki’yi tanımıyor, çehov’u tanımıyor. yahu nabokov’u tanımayanı bile var bunların. yazıklar olsun.
  • beni de tanımamıştır.
  • olay gerçekten yaşandıysa edebi anlamdan çok zayıf bir kadındır. yok olayı siz uydurduysanız, ahlâki açıdan siz zayıfsınız.
  • tanıdık da ne oldu allah aşkına yine tanımayip güzel olanlar kazanıyor
  • gogol’ü tanımayanı bilmem de zamanında ‘figaro’nun düğünü’ne gideceğiz’ diye konuşurken ‘aaa düğün nerede??’ diye soran birini tanımışlığım var..
    hatta kendisi de bir sözlük yazarıydı...
    cehaletin bile seviyeleri var..
  • tanım: bir yazarın yazdığı minik ve serin bir senaryo.

ya bu bir şey değil. benim çalıştığım yerlerden birinde bir kız vardı. ne orwell, ne hemingway, ne gorki ne de goethe biliyordu. önerdiğimde ise; ne önemi var? diyordu. yani bilmiyorum. hikaye sanki şeyma subaşı virali gibi de duruyor.
  • flu tv izleyip götünden hikaye uyduran bir yazarın açtığı başlıktaki hayali karakter.
hesabın var mı? giriş yap