şükela:  tümü | bugün
  • sma'li dünyalar güzeli nil bebeğin tedavisi için bir yardım kampanyası başlatılmış. el ele verilirse bu tutarın önemli bir kısmı toparlanır..
    ----spoiler----
    merhaba ben nil güleç. sma tip 2 hastasiyim. bu hastalik malesef bebek ölümlerinde 2. sirada geliyor. suanda devlet imkanlariyla bir ilac aliyorum. ancak bir de amerika’da 2 yas alti bebekler icin onayli bir gen terapi tedavisi bulunmakta. hastaligimin seyrini degistirecek bu tedaviyi almak icin cok az zamanim var. bu tedaviyi alabilen sansli bebeklerden biri olmayi diliyorum. amerika’da adima baslatilan kampanya araciligiyla tedavim icin destek olabilirsiniz. profildeki linkten kampanyaya ulasabilirsiniz.

hello my name is nil güleç. ı was diagnosed with sma type 2 . unfortunately this disease is ranked second for infant death causes. as of now ı receive a medication covered by state insurance system. yet there is a gene therapy in usa which is approved for under 2 years old patients. there is a short time ahead for me to receive this medication which will change the course of the disease. ı wish to be one of the lucky babies who are able to receive this medication. you can support the campaign initiated in usa on behalf of me . you can access the campaign via the link in my profile.

instagram sayfası

kampanya linki

edit: toplanması gereken para 2.400.000,00 dolar. şuana kadar 5254 kişiden 428.969,00 dolar toplandı.
  • şifalar dilerim güzel kardeşimize. up.
  • damlaya damlaya biz o 2.4 milyonu buluruz. up
  • instagramda denk gediğim ünlülerin de sayfalarında paylaştığı bebeğin durumu.

şu an gündemdeki konu malumunuz, ya da saçma sapan şeyler bu tür başlıklardan daha fazla tutulur, görünür oldu ama elinizi vicdanınıza koyun... maddi destek olamıyorsanız benim gibi en azından bir şeyler yazın, paylaşın sesini duyurmasında bir nebze katkınız olsun.

dilerim ilacını alabilir, sağlığına tez vakitte kavuşursun küçüğüm.

şifa bekleyen herkes şifasını tez zamanda bulur umarım...
  • gereken hassasiyeti gösterirsek ciddi bir katkı sağlarız. hadi!
  • sma tip 2 hastası güzeller güzeli nil'in sağlığına kavuşması için bu kampanyanın gündemde olması gerekiyor. güzel günlerin olsun nil, hep gülümse,ailen hep yanında olsun.
  • acil şifalar dilerim.

bence banka iban numarası verilse bu iş biraz daha kolay olur gibi.
  • arkadaşlar yurtdışından başlatılan bir kampanya olduğu için bir ıban numarası mevcut değil.

inglizce bilmeyen arkadaşlar için;
    aşağıdaki link e tıkladığınızda açılan ekranda bağışlamak istediğiniz miktarı yazdıktan sonra bilgilerinizi girip "continue" tuşuna basıyorsunuz ve banka bilgilerinizi giriyorsunuz..

azdan az çoktan çok..belki bir umut oluruz nil bebek için

destek olan herkese çok teşekkür ederim

başlığın üstte kalması için up up up

kampanya linki
  • herkesin ufak da olsa elini cebine atması ya da duyurulması için yardımcı olması gereken bir kampanya.
  • up!

hepimiz zor gunlerden geciyoruz. minik nil bizden de zor gunlerden geciyor. lutfen en azindan paylasarak destek olalim.