1. molped reklamında "acebe molpediniz varmııı?" diye soran ,hızını alamayıp mağazaya dalan sonra "acebe bu dükanda molped bulunur mu? ahah eheh! " diyebilen, hülya ablasının dayanamayıp "al orda çantamda var git al salak şey! allaan öküzü seni!" diyerek molped ikram ettiği kızlardan, hülyadan aldığı bu cevap karşısında şapkasını enteresan bi şekilde çıkarıp eline alan tatlı yaratık olanının ismi ve soyismi.
  2. 17 yaşındaki bu çıtır kız şimdi de bir tv dizisinde rol alıyormuş.. son zamanlarda moda olduğu üzere satanizme heveslenen bir kızı canlandıracakmış.. nezarete düştüğü sahnelerin çekimi sonrası "ay gerçektan hapiste gibi hissetiiağğm" demiş olması muhtemeldir..
  3. dibimdeki okulda okuduğunu öğrenince konunun üzerine düşmem gerektiğini anladığım ay parçası insan.
  4. eskiden hanim hanimcikken bu gunlerde gorduklerim karsisinda beni derinden yaralayan insancik. eglencelidir,muhabbeti hostur...kendisiyle eski dizisinin, (bkz: seni yasatacagim), setinde butun gun konusmuslugumuz,gitar calip soylemisligimiz,birlikte oynamisligimiz,uzun zamanlari birlikte gecirmisligimiz vardir.cok tatliydi,hostu ama o da yiten oldu usulca,benim icin.