• tarzı fazlasıyla başarılı olan blogger.
  • "merhaba ben nil ertürk.

1988 yılı doğumluyum ve istanbul bilgi üniversitesi sinema bölümünden moda hayalleriyle mezun oldum. şu anda bir moda markasının sanat yönetmeninin asistanlığını yapıyorum. yaptığım ilk iş chanel'in istanbul'da çekilen reklam kampanyasında kostüm asistanı olmaktı daha sonra bir müddet moda editörlüğü asistanlığı yaptım ama zamanla modanın başka alanlarını da görmek ve tanımak istediğime karar verdim.
    ben blogumda nasıl giyindiğimi ve yaşadığımı paylaşıyorum. sadece sevdiğim ve takdir ettiğim, bana esin kaynağı olan şeylerden bahsediyorum. moda dışında fotoğraf çekmeyi, photoshopta yeni şeyler denemeyi, yazmayı, okumayı, dans etmeyi, kahvaltı yapmayı, erkek arkadaşımla vakit geçirmeyi, poz vermeyi ve hayal kurmayı seviyorum. blogumla umarım gününüzün bir şekilde daha iyi geçmesini sağlayabilrim."

http://www.nilerturk.net/p/about-me.html
  • tarzını beğendiğim ve kendisine yakıştırdığım bir hatun. yazdıklarında yaptığı işe tutkusu ve aldığı keyif rahatlıkla seziliyor. blog yazılarını ingilizce ve türkçe olarak iki dilde yazıyor ki bu yönü hoşuma gitti. böyle devam.

http://www.nilerturk.net/
  • ciddi derecede şehla bir kızceğız. baya baya yakıştırıyor giydiklerini.
  • yeni projesi için bkz: story of my closet..
  • (bkz: #27480598)
  • tarzını beğenmediğim, yaşına göre fazla büyük işi bulduğum ama blogunun türkiye'deki emsalleri arasında oldukça geniş kapsamlı ve başarılı olduğunu söyleyebileceğim blogger.
  • bence türk moda bloggerları arasında en başarılısı. yıllardır takip ederim, büyüdükçe de güzelleşti ve tarzı oturdu bence. eskiden daha çocuksuyken şimdi daha başarılı bir kadın gibi geliyor göze.

bu arada, blogunun konseptini de değiştirdi. artık outfit postları paylaşmayacak, blog da böylece daha güzel bir hal aldı. son bir aydır daha keyifle takip ediyorum. zaten türk moda bloggerları, bershka-zara-stradivarius (öyle mi yazılıodu o) üçlüsünden ve h&m'den aldıklarıyla outfit postu yapa yapa, gerçekten bokunu çıkardılar işin. modayla ne alakaları var hala çözemedim.

moda alanında güzel işler başaracak ve sektörde yer edinecek gibi geliyordu bana hep, şimdilerde yanılmadığımı iyice kanıtlar nitelikte.
  • buse terim'in olmak isteyip de olamadığı kişi.
  • blogger. çok bol vaktim olduğundan nil ertürk'ün evmanya'daki röportajını okudum; bu kızdan çok iyi pazarlamacı olur, bir kanepe, tv sehpası 3-5 toplama bişey olan evini öyle bir anlatmış sanırsınız tasarım harikası butik ürünlerin birleştiği bir ev. evde en işe yarar parça kesinlikle halı. gerisi sıradan. bir de alışveriş yaptığı yerler olarak nordist ve habitat'tan bahsetmiş. o tv sehpası ve muhtemelen kanepe ikea'dan tabi ev dergisine röportaj verip ikea'dan aldık demek olmuyor habitat tan da bi çerceve falan almıştır allah bilir:)

edit; eklemeden geçemicem bir de içinde pek kitap olmayan gariban bir kütüphane görünüyor fotolarda, ona içim çok acıdı, o kadar ayakkap alcana biraz kitap al tatlım dekorasyon falan için en azından.
hesabın var mı? giriş yap