• soyada baksaniz pasha kostumu nisanlarla beratlarla mdalayalarla dolasan sansolye gibi biri sanirsiniz.ama gercekte kendisi sirin mi sirin bi kardesimiz.sesinde bi numara yok, klipte supper cikmis(gercegi bilinemiyor) ama amerikalilar kendisini ve sarkisini cok begendi.
  "auuuv turkish bjork" dediler.

  ben de kendisini cok begendim

  "aaauuv *sansürlendi* " dedim.
 • modern folk üçlüsünün elemanlarından birinin (soyadı karaibrahimgil olanının ahha ha) kızı
  (bkz: modern folk uclusu)

  değilmiş. modern folk üçlüsü elemanlarından selami karaibrahimgil amcası oluyormuş. babası suavi karaibrahimgil ise müzikomani şarkısı ile tanınan suavi karaibrahimgil imiş. (bkz: filmin sonunu söylemek)
 • hazir kart reklamında dağ bayır dola$ıp ben ozgurum diye $arkı soyleyen guzel insan. gercekte kısa boylu ve kalcaları cok duzmu$. (bkz: soyleyenin yalancisiyim)
 • roxy'de de beraber çaldım. tatli bir kisidir, bestelerini oturur gitarda iki uc akorla yapar... bi ara san dersi al diye kasmistik, herhalde baylamos oldu ki artik hep detone heep detone.
  om'un durumuna gelince; o parcayi dogaclama olarak studyoda hep beraber calmistik. sonra nil gelip uzerinde sarki sozu yazip vokal yapmisti...
 • sozluk yazari oldugunu ogrendigim anda, yalarim yazdigim icin kendimi affedemedigim, sesine yaptigim menfi yorumdan dolayi utanc duydugum ve fakat afin klavyecesi hakkinda ki fikrimi degistirememis insan.

  sozluk bayanisin
  selamimi almasan da ben ederim
  bil
  kendi guzel tarzi guzel
  nil
  karaibrahimgil
 • sanatına yaptığım tribute u yanlış değerlendirerek, yoktan bir şeyler var edip, ikimizi bir kareye koymaya çalışan tavrıyla beni bıktırıp sözlükten kaçırmış, bir şekilde telefonuma ve adresime ulaşmış, durdan yapma dan anlamayışı ile bana "illallah" dedirtmiş mesaj manyağı yeni sözlük useri.
  burdan kendisine bir kez daha seslenmek istiyorum...

  "nil, yeter..."
 • reklamlarda bayir diyar gezerken, erzuruma arkadaslariyla gittigi tatilden, thy nin ucaginin kalkmamasi sonucu alanda mahsur kalan ve beni gulduren insan.
  sesi ilk baslarda guzel geldiydi ama biyerden sonra bıktırdı. koltuk,robot,telefon,dondurma..hersey icin de bi tek bu sahis mi bulunabiliyor
 • son olarak algida cornetto reklamını seslendiren şahsiyet. beste, sözler ve voakl bu bacıma ait.
  (bkz: robotlu cornetto reklamı)
 • bellona da bu şahsın sanırım, ama bence o parça iğrenç. bellooona bellonaa dierek oraya buraya sekerek. fakat o parça da başarılı olmuş tutmuştur. madem allah yürü be kulum demiştir kişinin kendine düşeni daha çok parça yapmasıdır.
 • reklam fikri bulucusu...
hesabın var mı? giriş yap