şükela:  tümü | bugün
1802 entry daha
  • bunlar salgının eğlencesinde.

millet ölüyor amk ölüyor, ölmeye de devam edecek... hala gitarla lay lom peşindesiniz.

illa bir şarkı yapacaksanız bari insanların şu anki duygularını, kaygılarını yansıtan bir şeyler yapın, özledim cart curt değil...

beyaz yakalı eğlencesi değil bu karantina ve salgın.
  • damla su reklamında oynaması benim aklımdaki kalitesini düşürdü. damla su doğal kaynak suyu değildir nil. gidip yerinde görmeliydin. aksine damla su muhtemelen içtiğin en dandik sudur.
  • neredeyse bütün reklam müziklerinin yaptırıldığı kişi. şu anda aktif olarak tv'lerde gösterilenler (benim tespit ettiklerim): pınar süt, damla su, armis yatak. koca ülkede bundan başka insan mı kalmadı da bütün reklam jingleları buna yaptırılıyor anlamadım gitti. damla su reklamında oynamasıyla iyice kendi ayağına sıkmış oldu. işlenmiş, yapay suyu bize doğal kaynak suyu diye kakalamaya çalışıyorlar, bi de utanmadan soruyor reklamda: "neden mi damla su içiyorum?" biz biliyoruz neden içtiğini, para almışsın tabi ki ondan dolayı. sanki bilmiyoruz.
  • kendisi türk reklamcılık dünyasının duayeni ve sertap erener'in kardeşi (bkz: serdar erener) ile 2010 yılından beri evlidir.

reklamcılık dünyasına yakınlığı bu sebeptendir.

he allahı var çok tatlı, hanımefendi ve işini severek yapan bir insan.

eğer buraları okuyorsa kendisine saygılar ve sevgiler...
  • itici ve yapmacık insanın önde gideni.
  • 23.3.2020 tarihli yazısı belki de dünya hepimizin annesi harika. görmezden gelinmemesi ve unutulmaması gerekiyor. zaten bir önceki yazısı da çok güzeldi. keşke herkes okusa, keşke herkes biraz düşünse dünyaya ve doğaya saygı duysa ve bu doğrultuda yaşamayı esas alsa...