şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendi sitesinde yazdığına göre doktor olmak isterken yerel gazetede b klas yazar olabilmiş bir hanım .
  beyaz kod verilmesi sonucu polisin elinde hayatını kaybeden hasta ile ilgili yazısıyla kendisini tanıdım.
  gördüğüm kadarıyla konu hakkında hiç bir fikri yok ancak gelişine popülizm yapmaktan kendini alamamış

  https://www.yeniasir.com.tr/…in-batsin-doktor-hanim
 • alelade bir sosyal medya kullanıcısından beter vaziyette, kulaktan dolma haber anlayışıyla yazdığı yazıyla haberdar olduk vasat kaleminden.

  olayın ne olduğunu bile araştırmadan tüm nefretini kusmuş dr. özlem yağdıran’ın üzerine... çünkü insanlar artık bu tarz nefret söylemlerinden hoşlanıyor, bir günah keçisi arıyor ve yargıyı bile beklemeden infaza geçiyor.

  tenezzül etmiş de orantısız güç kullanan polis memurlarına bir cümle yazmaya lütfetmiş en azından, sadece yasayı uygulayan dr özlem’e paragraflarca sallarken.

  izmir tabip odasının ilgili açıklaması:

  tüm basın mensupları ve sosyal medya kullanıcılarını sorumlu ve ilkeli davranmaya davet ediyoruz.
 • kendisi ve kose yazarligi konumuna nasil geldigi ile ilgili muazzam bir yazi facebookta yer almakta. bir goz gezdirilince olay tamamiyle anlasiliyor. beyaz kod veren doktor icin tip fakultesinde derslere girmek yerine bahcede “doktorculuk” oynuyordu herhalde demesi buyuk curet bu durumda zira bir kose yazari olabilmek icin bile epey oyun pesinde kosturmus gibi duruyor. kendisine ukteleriyle mutluluklar diliyoruz. bok atinca ozendigin insanlar gibi olmuyorsun.
 • vallahi yukarıda sevgili yazarlarımız gereken her bilgiyi vermiş kendisi hakkında, çok bile anlatmışlar. şimdi belki kendi hakkında ne yazılıyor diye merak eder de bakarsa bu sayfaya, sadece görevini yapmış bir doktor hanımi çarmıha germeden önce araştırması gereken şeyler vardı onları yazacağım:

  1- hasta eğer sağlık kurumunda değilse ona kayıt dahi açılması suçtur. ilaç yazılması da dolayısıyla mümkün değildir. fizik kanunu kadar net yani. doktor hanıma o köşe yazınızdan kusunca değişmiyor bunlar.

  2- olayda adı geçen hastamız için evde sağlık hizmetleri dediğimiz bir sistem mevcut ülkemizde. bunu da bilmediğiniz ortada ki böyle güzel bangır bangır yazmışsınız, konuyu açayım biraz : yatalak ve ailesi tarafından getirilmesi zor olan hastalarımıza aile hekimleri evde bakıyor. arıyorsun, bilgilerini veriyorsun geliyorlar muayene ediyorlar gerekiyorsa ilaç yazıyorlar. ilçe, köy fark etmez heryere ziyarete gidiyorlar. bunu bilmek için gazeteci olmak gerekir mi, ondan bile emin değilim. köşe yazısı yazacak mertebede biri bilmeliydi. hele de seçtiğiniz konu böyleyken..

  3- çok komik geldi bana ama gene de insanımız inanabilir, şunu da son olarak belirteyim: doktorculuk oynayarak bitirilebilecek bir fakülte değildir tıp fakültesi. ama belki sizin okulda öyle gazetecilik oynayarak bi şekilde köşe yazısı yazabilenler varsa (öyle olmadığına inanmak istesem de) , böyle bir fikre kapılmış olma ihtimaliniz var.

  entry tanımı : kendisini tanımlayamıyorum sözlük
 • giresun'daki olaydaki doktor hanima demedigini bırakmayan, türlü hakaretler edip sonra da benim köşem kendisine her zaman açıktır diyerek sacmalayan gazetecimsi, satlık kişilik. doktorları sevmeyen iktidar tarafından tetikcilik yaptirilmistir.