şükela:  tümü | bugün
  • kiraz mevsiminde ışık karakterini canlandıran güzel oyuncu kişi.( diziyi izlemiyorum zap yaparken 2 saniye falan bakıyorum kardeşim izliyo bana da zorla izletiyo annemler konuşurken duyuyorum yoksa gerçekten izliyosam iki gözüm önüme aksın kimseye de bir şey kanıtlamak zorunda değilim.)
  • meraba merabamiz disinda ozel bi muhabbetimiz yoktu ama bugun tesadufen gordum ki tv'de guzel isler yapar olmus. sevindim.

en guzelini yapmis. kim ugrascak keynesci ekonomi modeliyle.

yolu acik olasica.
  • bir arkadaşımın ablası olur kendisi. odtüde görürdüm eskiden, demin can bonomonun klibinde gördüm şaşırdım. odtüde okuyup ayrıca tiyatro, müzik işleriyle de uğraşan biri olarak benim de şansım olabilir mi diye düşündürttü bana. kısmet artık.
  • letgo'nun reklam serisindeki org reklamında oynayan kadın kişidir. tabi yamuluyor olma hakkımı saklı tutuyorum.*
  • burnu çok güzel.

onedio videolarında falan şeyediyor.

tanım: güzel gözlü burunlu falanlı oyuncu.
  • onedio videolarında gördüğüm oyuncu. bayağı da etkileyici bir güzelliği ve cazibesi var. kendisiyle tanışmak isterdim. uzun boylu erkekleri de beğeniyorsa şansımız biraz daha artıyor tabi.

edit : riiillliii.
  • onedio ekibindeki kısa boylu, güzel vücutlu, güzel suratlı, bıcır bıcır hatun.

hiç tipim olmamasına rağmen videolarda görüp aşşırı beğeniyorum bayağıdır.

instagram stalklarım sonucunda fotojenik olmadığı kanaatine vardım. gerçekte afet olmasına karşın fotoğraflarda bildiğin normal tipte, hatta yer yer çirkin bir kadın gibi gözükmeyi başardığı için tebrik ediyorum kendisini. gerçi bu kadar güzel olan kadınlar hep böyle oluyor, mesela hafiften andırdığı kaya scodelario da böyle poz verme özürlüsü. ya da gerçekte çok güzel olduklarını bildikleri için fotoğrafları pek önemsemiyorlar, bu da olabilir tabii. ben bu kadar güzel olsam narcissus misali aynalara bağlı yaşar, günün yarısını selfie çekerek öbür yarısını da telefonumu yancımın eline tutuşturup manken gibi poz vererek geçirirdim ulan.

yaratan biliyor da vermiyor azizim.

onedio'nun saçma sapan videolarında dahi ekibin kalan üyelerinin arasından hem rol yapmasıyla hem güzelliğiyle sıyrılan, nedense bana karakterli ve baskın bir kadınmış izlenimi veren, izlenimlerim doğru ise geleceğinin parlak olmasını dilediğim oyuncu.
  • kendisiyle ilgili ben de birkaç şey zırvalayayım.

son aylarda kendisini onedio videolarında fark ettim. ulvi bir çağrıyla hayallerinin kadınını resmet deseler ben bile bu kadarını düşünemezdim. burada daha fazla beğenimi dile getirmek isterdim ama kararında bırakmakta fayda var.

kendisiyle birçok ortak tanıdığımız bulunmakta. sosyal medya üzerinden yaptığım stalklar sonucunda farkına vardım bunun da. benzer sektörlerde bulunuyor olmamız etkendir muhtemelen. eğer ki kendisinden bir tane daha bulabilirsem saniye beklemeden evlilik teklifi falan ederim. o derece güzel. neyse benim şirazem kaydı yine.

odtü mezunu güzel oyuncu, yolu açık olsun