şükela:  tümü | bugün
  • internette şöyle bir videosuna denk geldiğim, gülerken ağzımı ortadan ikiye ayıran kadın:

https://www.facebook.com/…2783116558&type=2&theater

ben buna sekreter sendromu diyorum. tüm müşterilerle/hastalarla ve patronlarla son derece kibar konuşup yakın bir kız arkadaşı cepten arayınca "heaa ebruu ahşam simit gafeye gidek" şeklinde konuşan bütün sekreterlerde var bu.
  • o malum "çift çehreli kadın" videosu oyunculuk başarısı olmuş. var bir yetenek, belli. bakalım başka yerlerde de görebilecek miyiz?
  • vine videoları olan bir kadın , güzel ve komik olduğunu düşünüyor enteresan doğrusu . yurdum kezbanlanın başkanlığına aday.iticilik abidesi , sanırım bu kadar yeter.
  • kendisini yeni keşfettim.
    açıkcası kendisiyle ailesiyle doğu kültürü ve şivesiyle barışık.
    bir de üstüne isteyince benim diyen plaza elitlelrinden daha düzgün bir türkçe konuşabilen.
    bu meziyetleriniden de gayet güzel mizah üreten bir hanım kızdır.
    ayrıca kürt güzelidir.
  • aslı inandık çakması.
  • garip bir enerjisi var bu kızın. aslında kahkahalar ata ata gülmedim videolarına ama kendisini çok sevdim nedense. belki bu kadar kendiyle barışık olması, belki doğal olması, sanki tanıdık bir arkadaşmış hissi yarattı galiba, ne bileyim.
  • dublaj türkçesiyle konuşan siirtli kız tiplemesi süper. bu kızda iş var demedi demeyin...