şükela:  tümü | bugün
 • bir çeşit sabundur. cilt gözeneklerini açarak toksinleri atmak, nem takviyesi yapmak ve cildi yenilemek amacıyla üretilmiş miş.

  yüz çillerinde de faydası görüldüğü söyleniyormuş.
  baby, frambuaz, okyanus, limon, elma gibi çeşitleri var. dr bir krem bir losyonla beraber bu sabunun okyanus olanını tavsiye etti ama eczanede olmadığı için henüz alamadım ve denemedim, denedikten sonra yüzümde bi türlü çıkamayan ama çıkmamış halde bile rahatsızlık veren küçük baş belaları için bu sabun ve iki ayrı kremle beraber deneyeceğim ve fayda görür ya da göremezsem burada kullanımla ilgili detayları paylaşacağım. umarım sebamed gibi kokusu rahatsız edici değildir.
  sözlükte bu sabunla ilgili hiçbir şey yazmıyor olması da düşündürücü.

  günler sonra gelen unutulmuş edit: kokusu şahanee, etkisi muamma, nerede bırakırsanız orayı sarıyor güzel kokusu.
 • cildimdeki kızarıklıklar için doktorumun frambuazlısını önerdiği sabun. daha birkaç gün oldu kullanmaya başlayalı fakat şimdiden etkisini gördüm. ayrıca epilasyon sonrası kızarıklığın azalmasında,ertesi gün görülen kırmızı beneklenmenin hiç oluşmamasına da yardımcı oluyor.
 • bunu kullanmak için illa sorunlu bir cildiniz olması gerekmiyor, valla benim sorunlarım henüz geçmedi ama sorunsuz olsam da hobi olarak kullanmaya devam edeceğim, harika bir kokusu var ki bu koku insana huzur veriyor, bu huzur okyanus etkisinden midir bilinmez.
  psikolojik tedavi yöntemi bile olabilir bu.
 • 12 lira civarı bir fiyata satılan, şahane kokan sabun. cilt bakımı konusunda da gerçekten başarılı.
 • ambalajının üzerindeki sloganımsı yazı düşündürücüdür:
  "cildinizin yarını, bugünkü gibi."
  la zaten cildimin bugünü kötü, yarını iyi olsun diye kullanıyoruz, ne anladım o zaman bu işten??
 • kokusu muazzam olan sabun. biodermanın cildimi çok kurutması üzerine doktorumun tavsiyesi ile okyanus gliserinlisini aldım. yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve artık ne bir sivilce oluşuyor cildimde ne de siyah nokta.

  tavsiyemdir cümle aleme.
 • ellerimdeki alerjik sorun nedeniyle doktorumun tavsiye ettiği sabun. bebek için olanı kullanıyorum. gerçekten diğer sabunlardan farkını kullanınca anlıyorsunuz. mükemmel nemlendiriyor. elerim iyileşti ama halen kullanmaya devam ediyorum ve sanırım bırakamıycam.

  ancak kalıp sabunu yanımda taşıması çok zor oluyor keşke sıvı sabunu da olsa diye düşündüm.
 • okyanus(mavi/turkuaz) olanını kullanırken sanki büyülü bi taş kullanıyormuşsunuz hissi veren sabun.
 • bir senedir hangi sabunu kullanırsam kullanayım geçirmediğim sivilcelerim için doktorun bana önerdiği mucizevi sabun. sabahları uyandığımda hissettiğim o vıcık vıcık yağdan eser yok şimdi. hatta sivilceler de uçtu gitti. sabunun yanında iki adet jel kreminde etkisi olabilir sivilceler için ama sivilcelerim gitse bile kullanmaya devam edeceğim hayatımın vazgeçilmez ürünü olabilir bu sabun. şuan 18 tl gibi bir fiyatı var. eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. şeffaf olanını almıştım ama okyanus olanı daha kuvvetliymiş gittim bir de okyanuslu olanını aldım. sabah akşam kullanmanız yeterli. hadi geçmiş olsun şimdiden.
 • basarili bir sabun. okyanuslusu tam bir sebum dövücü. her cesidinden alinasi. öperim bunu ben.

  http://www.nilera.com/tr/default.aspx