şükela:  tümü | bugün
 • cildimdeki kızarıklıklar için doktorumun frambuazlısını önerdiği sabun. daha birkaç gün oldu kullanmaya başlayalı fakat şimdiden etkisini gördüm. ayrıca epilasyon sonrası kızarıklığın azalmasında,ertesi gün görülen kırmızı beneklenmenin hiç oluşmamasına da yardımcı oluyor.
 • 12 lira civarı bir fiyata satılan, şahane kokan sabun. cilt bakımı konusunda da gerçekten başarılı.
 • ambalajının üzerindeki sloganımsı yazı düşündürücüdür:
  "cildinizin yarını, bugünkü gibi."
  la zaten cildimin bugünü kötü, yarını iyi olsun diye kullanıyoruz, ne anladım o zaman bu işten??
 • kokusu muazzam olan sabun. biodermanın cildimi çok kurutması üzerine doktorumun tavsiyesi ile okyanus gliserinlisini aldım. yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve artık ne bir sivilce oluşuyor cildimde ne de siyah nokta.

  tavsiyemdir cümle aleme.
 • ellerimdeki alerjik sorun nedeniyle doktorumun tavsiye ettiği sabun. bebek için olanı kullanıyorum. gerçekten diğer sabunlardan farkını kullanınca anlıyorsunuz. mükemmel nemlendiriyor. elerim iyileşti ama halen kullanmaya devam ediyorum ve sanırım bırakamıycam.

  ancak kalıp sabunu yanımda taşıması çok zor oluyor keşke sıvı sabunu da olsa diye düşündüm.
 • okyanus(mavi/turkuaz) olanını kullanırken sanki büyülü bi taş kullanıyormuşsunuz hissi veren sabun.
 • bir senedir hangi sabunu kullanırsam kullanayım geçirmediğim sivilcelerim için doktorun bana önerdiği mucizevi sabun. sabahları uyandığımda hissettiğim o vıcık vıcık yağdan eser yok şimdi. hatta sivilceler de uçtu gitti. sabunun yanında iki adet jel kreminde etkisi olabilir sivilceler için ama sivilcelerim gitse bile kullanmaya devam edeceğim hayatımın vazgeçilmez ürünü olabilir bu sabun. şuan 18 tl gibi bir fiyatı var. eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. şeffaf olanını almıştım ama okyanus olanı daha kuvvetliymiş gittim bir de okyanuslu olanını aldım. sabah akşam kullanmanız yeterli. hadi geçmiş olsun şimdiden.
 • basarili bir sabun. okyanuslusu tam bir sebum dövücü. her cesidinden alinasi. öperim bunu ben.

  http://www.nilera.com/tr/default.aspx
 • cilt tiplerine göre çeşitli sabunları bulunan markadır. yağlı cildim için okyanuslusunu kullanıyorum 1 ay gibi bir süredir, ama şu an için mucizevi bir etkisini göremedim maalesef.
 • arkadaş tavsiyesi üzerine önaraştırma yapmadan en yakın eczaneden limon aromalı olanını satın aldığım sabun.

  yaklaşık bir haftadır kullanıyorum, yüzümdeki günlük yağlanma miktarı aşırı olmasa da kendini belli eder şekilde azaldı. belirtmekte fayda var; benim aldığım limonlusu, ağır sivilce problemi yaşayan yüzler içinmiş. asıl almam gereken mavi olanı; nilera okyanus'muş. yine de bitene kadar kullanacağım elimdekini. 20 tl'ye satılıyor bu arada.

  tüm çeşitleri hakkında aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz;

  nilera gliserinli sabunlar