• android telefonunuza uygulamayı indirdiğiniz taktirde kart alma işlemlerine gerek kalmadan kolayca binebilirsiniz.

bisikletleri gayet hızlı ve konforlu, ben gayet beğendim. ama bisikletleri bırakırken zorlandık heralde çömezlikten oldu. her neyse yeni denedim ama uygun fiyatlı eğlenceli bir taşıma aracı olmuş teşekkürler bozbey.
  • abonelik kartı alarak dahil olduğum sistem, alınan bisikletlerin diğer herhangi bir istasyona bırakılabilmesi olayı çok güzel.
  • nilüfer belediyesinin bisiklet kiralama sistemi. sistem abonelik veya kredi kartı ile çalışıyor. abonelik formunu doldurup, kart ücretini ödedikten 3 gün sonra kart adresinize teslim ediliyor. tek kart ile aynı anda 2 adet bisiklet kiralanabiliyor. bisiklet kiralamak için minimum kart bakiyesinin 3 tl olması gerekiyor. saatlik ücreti ise 1 tl. kullanılan bisikletler göbekten vites sistemine sahip. çeşitli politik ve maddi sebeplerden ötürü uludağ üniversitesi kampüs içine koyulamamıştır.
  • nilüfer belediyesinin bisiklet projesi. 23 nisan mahallesinden nazım hikmet kültür merkezi'ne giderken kullanıyorum. kısa mesefa için gayet kullanışlı. bir saati 1.5 türk lirası. kredi kartıyla alacaksanız öncelikle kartınızdan 30 lira rehin alıyor daha sonra kullandığınız zamana göre ücreti alıp geri kalanını iade ediyor, şayet abonelik kartı alırsanız böyle bir durumla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • nilüfer belediyesinin doğaya ve çevreye aynı zamanda trafik sorununa bir çözüm olarak sunduğu bir projedir. türkiye'nin ilk belediye destekli bisiklet kiralama noktalarıdır. nilüfer'in bir çok mahallesinde bisiklet için istasyonlar bulunmaktadır. en kısa sürede tüm istasyonlar aktif hale gelecektir.

ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için;
    nilespit
  • 5 lira karşılığında nilespit kart alınması durumunda kredi kartı bloke durumuyla karşılaşılmayan, nilüfer belediyesinin bisiklet kiralama hizmetidir. gidonunda sepet bulunuyor. arka tekerlekte tek dişli var ama göbekten 3 vites sistemi mevcut. çokça bisiklet noktası var. bisiklet birinden alınıp diğerine bırakılabiliyor. saat ücreti de 1 lira. fotoğraflar şu şekilde 1 2 3 4 5 6 7 8 .
hesabın var mı? giriş yap